Jump to content
IGNORED

Partizan ili Zvezda

Ted

71 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

Recommended Posts

Mateus je kurton, nije jebo komšinicu. Usput, statistika (koja ne laže) ga svrstava pri dnu najuspešnijih trenera Partizana u protekloj deceniji. Ispod Plavobelog, Stanoja i Ješe, negde u rangu sa Đukićem, Reberom i Vermezom.

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ted

16

• Filipenko

14

• katamaran

13

• samo_opusteno

12

sto se nama titula evropskog klupskog prvaka u atletici ne racuna kao eurotitula??ja se secam nekog broja Zvezdine revije gde je bio neki pRoster sa svim nasim evropskim trofejima (Bari, atletika, kup evrope u basketu i jos dve neke cini mi se- kosarkasice i jos nesto).i mi smo uvek bili prvaci ili Srbije/Jugoslavije ili Evrope/Sveta a vi ste vec 2 godine prvaci Slovenije. ajd da ste prvaci neke vece drzave ili Juznog toka...

i mi smo uvek bili prvaci ili Srbije/Jugoslavije ili Evrope/Sveta a vi ste vec 2 godine prvaci Slovenije. ajd da ste prvaci neke vece drzave ili Juznog toka...
:lol:
:isuse:
Moram priznati da ne razumem sta oznacavaju ovi kripticni zapisi, ali jasno je da je ovaj Stanojevic najbolji od sve dece. Edited by Calavera

Zanimljiva je cela ta rasprava na gornjem topiku, posebno oko toga da li je bolji Grant ili Stanojević, sve pod opaskom da kao nešto mnogo bolje igramo. Naravno, mišljenje dolazi od onih najzadovoljnijih našom igrom - druge strane rupe.Očito su veoma opterećeni Stanojem. I treba, malo ih je trsio.

Ne znam ko je taj Stanoje, ali bas mu je lep nadimak. Malo li je u vremenima gde na svakom cosku naletis na nekog Comija ili nesto jos gore?

Zanimljiva je cela ta rasprava na gornjem topiku, posebno oko toga da li je bolji Grant ili Stanojević, sve pod opaskom da kao nešto mnogo bolje igramo. Naravno, mišljenje dolazi od onih najzadovoljnijih našom igrom - druge strane rupe.Očito su veoma opterećeni Stanojem. I treba, malo ih je trsio.
Kad bi barem mi bili kao ti - sposobni da hladno i bez opterecenja analiziramo poraze.
Koliko se sećam, to je iz emisije o grobarima i ciganima koju je radila ona Anja RAnković na BK pre tisuću godina. Što je najgore, pamtim ceo kadar, gomila njih kod blagajne na JNA ispod juga, Anja pita žto navijaju za Partizan i ovaj kreće sa brazilcima. Bog.
Uh pamtim i ja tu emisiju i nekog lika koji na pitanje "Zasto bas taj tim?" odgoara da je prvo navijao za jedne pa mu je kao klincu ujak dao cokoladu pa je presao da navija za druge.
  • Create New...