Jump to content
IGNORED

Partizan ili Zvezda

Ted

71 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

Recommended Posts

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ted

16

• Filipenko

14

• katamaran

13

• samo_opusteno

12

pa sto onda kacis klipove i clanke o partizanu kao odbranu za ovo sto se juce desilo?

Nije to odbrana od ovoga sto se desilo nego od price o Partizanu koji to nije radio.

Ovih par nasih forumskih cigana na jucerasnju kradju odgovaraju kradjom od pre par godina. To mu dodje kao ona teza sa politike, srebrenica je zlocin, ali... i vi ste nas ubijali, nemate prava o tome da pricate. Ne znam samo ko je rekao da Partizan ne krade i ne namesta pa imaju tu potrebu da nam ukazu, klipovima, kolazima i slicno.  Osim ljubitelja kubanskih cigara i kafanskih pevacica, mozda njemu odgovaraju preko foruma, jebem li ga.

Realno, bilo je neke argumentacije da Novi Pazar nije bio namešten a ja ne vidim kako može to da ne bude nameštaljka a ovo juče da bude. Nije baš da se golman ofke bacao u prazno poput Pačarade ili da je njegova odbrana bežala od Savićevića kao Zetina od Brnovića svojevremeno.

Obe reportaže kad pogledaš, vidiš da su u istom referentnom sistemu i glupo je sad tvrditi da jedno jeste a drugo nije nameštaljka. Prelaz i 7+ su praktično jedini dokazi, sve drugo se sastoji od smehotresnih reakcija odbrane na +40 stepeni u Tololigi. Ono, nije baš da je Primera u pitanju pa da takvi kiksevi izazovu podizanje obrva. Solidna većina golova koja se svakog vikenda postigne u Srbiji baš tako izgleda - čemerno i tragikomično.

Edited by beowl

NP je valjda bio sudijska kradja, a ne dogovor dva kluba?  Slazem se oko kvaliteta igraca, takmicenja i slicno. Da nije u pitanju Terzin ofka, mozda bi se diglo malo manje prasine, ovako ceo grad prica  nedelju dana o tome da zvezda sigurno pobedjuje, i onda oni to odrade na onakav nacin. 

U svakom slucaju, cela  polemika je klasicno ubijanje vremena na ovu vrucinu. Od ove utakmice ce ostati samo klip koji ce se potezati kad mi nesto ocigledno namestimo.  

Pa nema suštinske razlike između nameštanja uz pomoć sudijske pljačke ili dogovora sa protivnikom. Poenta je da je i protiv Pazara glavni indikator nameštaljke bila kombinacija prelaza i 7+, nema šanse da nekog ubediš da u svakoj ligi ponekad može da padne 7 golova (da ne može, ne bi bilo u kladioničarskoj ponudi) i da neki od tih silnih golova - pogotovo u ovakvim sprdnjama od takmičenja - lako mogu da dođu kao posledica ozbiljnih previda sudija koji su em priučeni balvani em podsvesno naklonjeni blizancima. Ja dopuštam mogućnost da je to u pitanju pre neke zavere i nameštaljke.

Ali to onda mora da važi i za jučerašnju utakmicu, ne može selektivno.

Au koliko patnje zbog velicanstvene pobjede Zvezde. Jedno brdo pola univerzuma!

ko bre pati, meni je na primer drago pogotovu zbog mdjobija

:)

Ovih par nasih forumskih cigana na jucerasnju kradju odgovaraju kradjom od pre par godina. To mu dodje kao ona teza sa politike, srebrenica je zlocin, ali... i vi ste nas ubijali, nemate prava o tome da pricate. Ne znam samo ko je rekao da Partizan ne krade i ne namesta pa imaju tu potrebu da nam ukazu, klipovima, kolazima i slicno.  Osim ljubitelja kubanskih cigara i kafanskih pevacica, mozda njemu odgovaraju preko foruma, jebem li ga.

ovo je ključ. 

Kad se vec spominje finale kupa protiv Vojvodine, Vojvodina je na toj utakmici gol za izjednacenje postigla iz ofsajda, da ne spominjemo odlaganje pocetka utakmice 20. min dok ne udju svi Vosini navijaci na stadion.

Nista posebno, osim sto je sudija ispravio gresku zato sto je priznao gol za 1-1 :D

Ako nista, vraceno im je to sviranjem penala na 20m, posle tog remija prakticno je odlucena titula bila i ako igrom sa igracem vise mozda bolji rezultat nismo ni zasluzili na toj utakmici.

Edited by El Patron

Za posmatranje je cinjenica da i jedni i drugi navijaci znaju da se namesta sve u 16, pa i dalje ne samo sto prate ovu smejuriju od lige, nego su u stanju da se izmedju sebe svadjaju u fazonu ko je veci lopov i salju jedni druge u sestu ligu iako se zna da od toga nema ni 1% sanse, sve i da svi zajedno javno izadju i priznaju sve namestene tekme, veze i seme sa mafijom kao i sva dugovanja koja su napravili.

Inace zanimljiv je skor Partizana i OFK Beograda pre dolaska Terzica u Zvezdu :

7d781de070659752536cee6fe0923629.jpg

Tako se nastavilo i kada je prešao u Zvezdu.

Terza je Partizanova bitch.

• Create New...