Jump to content
IGNORED

Partizan ili Zvezda

Ted

71 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

Recommended Posts

Lutajuci po bespucima interneta naletim na ovo...

Aca Bulic :

- “Они су играли код мене у Железнику, сећам се да је било прво коло и да је дошао тадашњи селектор Клементе. На полувремену, Звездан Терзић и ја видимо да Бежанија разбија Партизан, води са 3:1. И провалимо о чему се ради, да следи преокрет „из кеца у двојку". Отишли смо код мене у канцеларију и указали Мити (Горану Мијатовићу, убијеном председнику Бежаније, прим. аут.) да не ради то, да је ту селектор, да је срамота... Међутим, он није хтео ни да чује. Ми смо се сви покупили и напустили стадион, а утакмица је завршена 3:4. Ружно ми је да сада оптужујем покојног човека. Да ли је Партизан умешан? Ја немам доказе, заиста не могу да их оптужим, али они су увек имали клубове са којима су сарађивали.

I Izvestaj navijaca Partizana sa doticne utakmice :

Ne znam na koji nacin da zapocnem izvestaj sa prve utakmice Partizana u ovoj sezoni.Mozda ce sve stati u 2 reci:BRUKA I SRAMOTA!Partizan je 2 puta bio u zaostatku od 2 gola,ali je zahvaljujuci velikoj borbenosti i pozrtvovanju stigao do zasluzene pobede.Naravno,ZAJEBAVAM SE!Cika Zeka i kompanije je po ko zna koji put odradila posao,pa je lagano doslo iz 1 u 2(iz keca u dvojku) i 7+ koji donose najvece kvote i najvecu lovu.LOPOVI!Elem,sta reci za igru Partizana,sem-PICKICE!
Fudbaleri Bezanije su vec u 2.minutu iskoristili kiks odbrane Partizana i preko Srdjana Urosevica dosli u vodjstvo.Partizan je shatro napadao,a u 24.minutu Bezanija je povela sa 2:0,a strelac je bio Dejan Damjanovic.Partizan je uspeo da smanji na 2:1 golom Odite u 27.minutu,a konacan rezultat 1.poluvremena postavio je Zarko Lazetic u 45.minutu-3:1 za Bezaniju.
Trener Partizana je na pocetku 2.poluvremena umesto Radonjica i Saveljica uveo Lazica i Radosavljevica,Smiljanic je zauzeo mesto stopera(!?) i Partizan se iz formacije 4-4-2 transformisao u 4-3-3.Samo sto je usao u igru Predrag Lazic je smanjio sutem po zemlji na 3:2.Vec 7 minuta kasnije Partizan je stigao do izjednacenja:Lazic je sutirao snazno sa 25.metara,golman Bezanije je odbio loptu koju je na par metara od gola Odita cusnuo u mrezu.
Konacan rezultat na mecu postavio je u 64.minutu Odita nakon centarsuta Lomica.Do kraja meca sve je bilo otaljavanje i iscekivanje zavrsetka tekme. I sta sad da kazem svima koji danima napadaju nas koji smo za jos radikalniji bojkot?Evo vam vasi Zecevic,Bjekovic i Curkovic pa zajedno pomozite Partizanu da izadje iz krize i da opere obraz koji je ukaljan toliko da ni Sava ni Dunav ne mogu da ga speru.Ja sa svojim drugarima necu vise da gledam lopovluk i blamiranja protiv nizerazrednih klubova.
A vi idite i radujte se pobedama nad Hajdukom iz Kule,Obilicem,Radom

Ali bitno je da Vucela od kad zna za sebe zna da Partizan to nije radio.

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ted

16

• Filipenko

14

• katamaran

13

• samo_opusteno

12

ja se čak i sećam ove utakmice. mislim, a ne znam zašto, da je igrana na stadionu voždovca, onom starom. grobari su tad bili u bojkotu protiv zeke bjeke i ćureta i celu utakmicu su smišljali one posprdne pesmice zekinoj mii. klasična nameštaljka, pokojni mita kita (to mu je stvarno bio nadimak) je bio dobar mislim sa acom bulićem, tad kladionice nisu bile toliko popularne, ali su bulićevi lavovi radili kao supermarket. 

ništa ako nam lokalni zvezdaši sad ne izvade još po neki primer kao da ja sad iz glave ne mogu da se setim svake zvezdine utakmice koju je sudio majo vujović. recimo one kada je dišljenković mislim izveo haj kik na napadača smedereva na marakani, jedan od otprilike najgorih i najbezobzirnijih startova u istoriji fudbala (šumaher fazon) a majo pokazao aut za smederevce

Edited by theanswer

Lutajuci po bespucima interneta naletim na ovo...

Aca Bulic :

- “Они су играли код мене у Железнику, сећам се да је било прво коло и да је дошао тадашњи селектор Клементе. На полувремену, Звездан Терзић и ја видимо да Бежанија разбија Партизан, води са 3:1. И провалимо о чему се ради, да следи преокрет „из кеца у двојку". Отишли смо код мене у канцеларију и указали Мити (Горану Мијатовићу, убијеном председнику Бежаније, прим. аут.) да не ради то, да је ту селектор, да је срамота... Међутим, он није хтео ни да чује. Ми смо се сви покупили и напустили стадион, а утакмица је завршена 3:4. Ружно ми је да сада оптужујем покојног човека. Да ли је Партизан умешан? Ја немам доказе, заиста не могу да их оптужим, али они су увек имали клубове са којима су сарађивали.

I Izvestaj navijaca Partizana sa doticne utakmice :

Ne znam na koji nacin da zapocnem izvestaj sa prve utakmice Partizana u ovoj sezoni.Mozda ce sve stati u 2 reci:BRUKA I SRAMOTA!Partizan je 2 puta bio u zaostatku od 2 gola,ali je zahvaljujuci velikoj borbenosti i pozrtvovanju stigao do zasluzene pobede.Naravno,ZAJEBAVAM SE!Cika Zeka i kompanije je po ko zna koji put odradila posao,pa je lagano doslo iz 1 u 2(iz keca u dvojku) i 7+ koji donose najvece kvote i najvecu lovu.LOPOVI!Elem,sta reci za igru Partizana,sem-PICKICE!

Fudbaleri Bezanije su vec u 2.minutu iskoristili kiks odbrane Partizana i preko Srdjana Urosevica dosli u vodjstvo.Partizan je shatro napadao,a u 24.minutu Bezanija je povela sa 2:0,a strelac je bio Dejan Damjanovic.Partizan je uspeo da smanji na 2:1 golom Odite u 27.minutu,a konacan rezultat 1.poluvremena postavio je Zarko Lazetic u 45.minutu-3:1 za Bezaniju.

Trener Partizana je na pocetku 2.poluvremena umesto Radonjica i Saveljica uveo Lazica i Radosavljevica,Smiljanic je zauzeo mesto stopera(!?) i Partizan se iz formacije 4-4-2 transformisao u 4-3-3.Samo sto je usao u igru Predrag Lazic je smanjio sutem po zemlji na 3:2.Vec 7 minuta kasnije Partizan je stigao do izjednacenja:Lazic je sutirao snazno sa 25.metara,golman Bezanije je odbio loptu koju je na par metara od gola Odita cusnuo u mrezu.

Konacan rezultat na mecu postavio je u 64.minutu Odita nakon centarsuta Lomica.Do kraja meca sve je bilo otaljavanje i iscekivanje zavrsetka tekme. I sta sad da kazem svima koji danima napadaju nas koji smo za jos radikalniji bojkot?Evo vam vasi Zecevic,Bjekovic i Curkovic pa zajedno pomozite Partizanu da izadje iz krize i da opere obraz koji je ukaljan toliko da ni Sava ni Dunav ne mogu da ga speru.Ja sa svojim drugarima necu vise da gledam lopovluk i blamiranja protiv nizerazrednih klubova.

A vi idite i radujte se pobedama nad Hajdukom iz Kule,Obilicem,Radom

Ali bitno je da Vucela od kad zna za sebe zna da Partizan to nije radio.

:torbica:

1 je tvorza

lutaj dalje i donesi nam jos pravde

mislim, evo, daću vam ja još koji primer. partizan-bsk 7:0, dogovor bio da se namesti 3:0, bila je tekma između nekih evropskih. međutim ovi naši se prokuričili i aj što su dali 6, nego se mrtvi stojković zaletao da šutira penal. ovi iz bsk-a poludeli, zakleli se da će na početku proleća da gori u borči. međutim, do proleća je prošlo mnogo vode dunavom i ispeglalo se dovoljno da partizan golom koga drugog nego šćepovića dobije 1:0. mislim da nisu bila 2 šuta ka bilo kom golu na tom meču. 

Prvo sam napisao da je Markovic na toj utakmici prekinuo golgeterski post od nekoliko meseci, pa izbrisao jer sam mislio da nisam upravu. Sad gledam i ipak jeste. Tadasnji vrlo vazan menadzerski prospekt je imao pauzu od 9-10 meseci bez gola, u premocnoj super ligi. Nazalost danas ga gledam u dresu Liverpoola, kako isto masi mrtve sanse kao sto je radio u Partizanu ( secam se utakmica sa Interom ). 

Edited by Aleksandar88

i da li ti je sada lakše zbog one bruke od juče ?

Pa svakako mi nije teze.

opusteni, jel zvezda juce zasluzila da bude izbacena u sestu ligu?

Ne bih imao problem. Naravno, pod uslovom da pravda nije selektivna i da nece 1 Vucela biti moralna vertikala. Inace i ova iskopana utakmica je dokaz kako ce se sve ovo brzo zaboraviti.

znaci, sad da ti mozes da odlucis, dizes ruku da se izbaci?

Vec sam objasnio pod kojim uslovima, budi ljubazan i kazi poentu...

dakle, zato što se javlja Vučela jer je u poziciji da se javi, onda je tebi lakše?

Ne nego je ovo koliko pratim prvi put da neki visoki zvanicnik iz oba kluba posle sranja jednih izjavi da njegovi to nikad nisu radili. Zvezda zasluzuje da prodje kroz katarzu ali brate i u kritici treba imati meru inace ides ka tome da preteras i da izazoves kontraefekat.

ništa ako nam lokalni zvezdaši sad ne izvade još po neki primer kao da ja sad iz glave ne mogu da se setim svake zvezdine utakmice koju je sudio majo vujović. recimo one kada je dišljenković mislim izveo haj kik na napadača smedereva na marakani, jedan od otprilike najgorih i najbezobzirnijih startova u istoriji fudbala (šumaher fazon) a majo pokazao aut za smederevce

Nije Disljenkovic nego Stamenkovic, a izgledalo je otprilike ovako:

Oba starta (Stamenkovicev ne mogu da nadjem, naci ce ga neko vec) prolaze i bez faula, a kamoli sa crvenim.

Edited by pantelia
  • Create New...