Jump to content
IGNORED

Partizan ili Zvezda

Ted

71 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

Recommended Posts

Ne skrecite sa teme.ponovo o zvezdi bruji fudbalska evropa..

Katamaran se ubi od sinoc da nam objasni da i Partizan namesta vadeci linkove kao da ce to izbrisati ono od juce.

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ted

16

• Filipenko

14

• katamaran

13

• samo_opusteno

12

naravno da će se zaboraviti, samo da ekipa koja je digla graju bude namirena. možeš misliti, uefa gledala tekmu tololige i 5 minuta posle tekme već reagovala, javila ovim našim™ da blokiraju most ...

Edited by Lezilebovich

Katamaran se ubi od sinoc da nam objasni da i Partizan namesta vadeci linkove kao da ce to izbrisati ono od juce.

Nisi dobio ni delic linkova a usput si omasio poentu :)

Poenta je da ste vi preposteni poslednji koji bi smeli da se javljate po tom pitanju. Ili mozda i ti pamtis ko i Vucela preposteni.

Vas bivsi trener je pricao o namestanju. Vasi bivsi igraci su pricali o namestanju. Igraci koji su igrali protiv vas su pricali o namestanju....

To sve nije bilo dovoljno za Tola i Milivoja nego su trazili dokaze i pricali o najregularnijem prvenstvu.

Sad odgledali jednu sumnjivu utakmicu na tv-u pa brze bolje interpol i UEFA

Edited by katamaran

Nisi dobio ni delic linkova a usput si omasio poentu :)

Poenta je da ste vi preposteni™ poslednji koji bi smeli da se javljate po tom pitanju. Ili mozda i ti pamtis ko i Vucela preposteni.

Vas bivsi trener je pricao o namestanju. Vasi bivsi igraci su pricali o namestanju. Igraci koji su igrali protiv vas su pricali o namestanju....

To sve nije bilo dovoljno za Tola i Milivoja nego su trazili dokaze i pricali o najregularnijem prvenstvu.

Sad odgledali jednu sumnjivu utakmicu na tv-u pa brze bolje interpol i UEFA

zašto misliš da korisnik the answer ne bi smeo da se javi po pitanju nameštanja utakmice, siguran sam da čovek nije namestio nijednu utakmicu. kao ni ti, uostalom. 

koji oni? Ne namjesta dansver utakmice.

Namesta, on je u ime Partizana zaduzen za namestanje.

Inace da ne bude zabune mene je sramota zbog ovakvih stvari. Onaj osecaj kad cekas novu sezonu, nadas se necemu, novi trener, pojacanja ovo ono, i onda od prve 3 utakmice ne znas posle koje si imao veci osecaj sramote. Da li kad si prvi put posle 30 godina na Marakani izgubio vise od gola razlike u evropi i to od jebenog Kairata, da li kad je taj Kairat u revansu rutinski potvrdio da je trenutno klub za tebe ili ono juce.

Subjektivno, malo iritira ovolika halabuka posle visegodisnjeg zaveta cutanja. Ne moze savez koji je do juce pitao gde su vam dokazi cak i kada su igraci hteli da idu na poligraf i svedoce o namestaljkama, a savez ih umesto istrage suspendovao, sada mahati uefama i interpolima. U redu, ako si i do sada istrazivao, pozivao Uefu i Interpol nije frka i sada da to uradis ali nisi, to je problem. Sve u svemu otuzno a ne moze da se ne prati, bar ja ne mogu.

Ni ja takodjer. Sigurno da namesta i partizan i sigurno je da nisu imuni ni iz ovih boljih liga.i u sfrjot se namestalo i svasta radilo.setimo se kako je gojko zec padao u nesvest pred sudijom..al ovako dzukacko namestanje nije odavno vidjeno,jos od arkana i brane micunovica,poznatih drzavnih krimi bizmismena.i ne valja ovo zaboraviti.isto vazi i za partizan

Ni ja takodjer. Sigurno da namesta i partizan i sigurno je da nisu imuni ni iz ovih boljih liga.i u sfrjot se namestalo i svasta radilo.setimo se kako je gojko zec padao u nesvest pred sudijom..al ovako dzukacko namestanje nije odavno vidjeno,jos od arkana i brane micunovica,poznatih drzavnih krimi bizmismena.i ne valja ovo zaboraviti.isto vazi i za partizan

uf, pa ne znam, prisustvovao sam utakmici hajduk - partizan, tamo neke 90-e, kad je hajduk pretvorio 1-3 u pobedu od 4-3 sa 3 postignuta pogotka u poslednjih deset minuta i time ostvario 3 boda potrebna za opstanak. spektakularan meč je obeležio iskusni niša saveljić sa nekoliko neobjašnjivih grešaka...

Ako je saveljic mozda je bilo slucajno.nisam to gledao.ma jasno.npr ono sa vojvodinom u kupu je dno.sramota.jos se raduju igraci,treneri i retardirani navijaci.

@ Bradilko

Kako cenis ovu velicanstvenu fudbalsku predstavu?

https://www.youtube.com/watch?v=8vLX7aLD1sw

ili ovu?

ti si kralj,kao par miliona stanovnila srbije.kad nesto ili neko "tvoj" napravi gadariju odma uperis prstom u suprotni tabor.tako se valda lakse podnosi.sta god da je u pitanju samo se menjaju teme al mehanizam isti.sad bi ja trebao da bacim yutub sa vasim kradjama i tako dok se ne umorimo po ovom zaropeku..samo teraj

ti si kralj,kao par miliona stanovnila srbije.kad nesto ili neko "tvoj" napravi gadariju odma uperis prstom u suprotni tabor.tako se valda lakse podnosi.sta god da je u pitanju samo se menjaju teme al mehanizam isti.sad bi ja trebao da bacim yutub sa vasim kradjama i tako dok se ne umorimo po ovom zaropeku..samo teraj

+1

• Create New...