Jump to content
IGNORED

Now eating - obroci bez mesa


Willow

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    33

  • Willow

    28

  • April

    15

  • ToniAdams

    13

tudej iting pilav od pecuraka, urnebes salata, zelena salatamada iskreno, ne vidim poentu ovog topika, imamo vegetarijanski, mislim da nema potrebe osipati se na dva topika

Edited by funk soul sister
Link to comment
Džema, putera (al nekog od badema) i leba. Čaj.No animals were harmed during the making of this meal.
to je moj deda doruckovo svako jutro. samo sa obicnim puterom.
Link to comment
mada iskreno, ne vidim poentu ovog topika, imamo vegetarijanski, mislim da nema potrebe osipati se na dva topika
Tamo Moča briljira svojim vrcavim humorom.Nau spreming: ljakse proja od vintidž belog neprosejanog kbrašna, direkt ispod znojavih muda majstorkinje na kamenu.
Link to comment

sta fali zasebnom topiku? ne kao izraz separacije, vise preglednosti radi.that said, sa izuzetkom pokojeg dorucka , ne verujem da cu ovde mnogo sta imati da doprinesem :Di willow, ona cvekla ti izgleda kao neki ostaci iz csi majami :)

Edited by Isis
Link to comment
zasto ovo radis? Jedva uspevam! 9 dan bez mesa i ti mi kacis ovaj uzas! Zasto niko ne zeli da ja uspem??Oh, sudbo kleta....
Jbg, sori. Trebalo je da metnem fotku u spoiler. :( Btw, 9 dana je lep uspeh. Uskoro bi trebalo da primetiš poboljšanu peristaltiku creva, olakšanu apsorpciju elektrolita (kad bi se zezali, naravno) i druge korisne procese. Naravno, ako si dovoljno cepao integralne namirnice... Edited by Willow
Link to comment
Ok, ovo prvo može da primeti, al kako će osetiti olakšanu apsorpciju elektrolita, živ nisam?
jel mi nisi ti bas pricao o onom sto mu elektroni skacu po zubima? Edited by ToniAdams
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...