Jump to content
IGNORED

Furunaski uranak 3.0 (1. 5. 2012.)

Аврам Гојић

60 members have voted

1. 1. ?

• Vasa je kreten
      3
    • Miralem je debeo
      10
    • Zivanina dunjevaca je bolja od Majinog indexa
      7
    • "Drive" je sranje
      6
    • "Drive" je fantastican
      9
    • Tadi
      25

Recommended Posts

Dragi moji,Ove godine organizacija cuvenog Furunaskog uranka zahteva malo fleksibilnosti. Zasto? Zato sto postoji mogucnost da ce vas Vasa, dok vi zderete i pijete, tog dana morati da radi. To ne znaci da uranka nece biti, vec da cu kopati da tog dana ipak ne radim. Medjutim, to znaci i da mi je potrebna jedna osoba cije organizacione sposobnosti mogu da se mere sa mojima koja bi na sebe preuzela deo odgovornosti za uspesno odrzavanje Uranka.Kako bi izbegli overcrowding i neke druge nelagode, svako ko zeli da dodje na Uranak neka mi na PM ostavi kontakt. Takodje, neka smisli sta moze da donese, pa neka i to navede, posto je poenta Uranka da se nazderemo i napijemo kao svinje, ali ne da bacamo hranu ili da jedemo samo kobasice ili samo vesalice ili samo cevape. Mesto odrzavanja bice odredjeno nekoliko dana pre Uranka, i bice saopsteno preko maila/PM-a/telefona. U svakom slucaju, to ce biti jedna od beogradskih park-suma. Ostaje samo da se nadamo da vreme nece biti onako kataklizmicno lose (mada nam ni u Dzakarti nije bilo lose, naprotiv), i da cu, sto je, dabome, najvaznije, moci da prisustvujem izvodjenju pocetka Uranka.Molim ovde prijave za opremu, donacije, organizacione predloge i, ono sto je najvaznije, neka se prijavi neko ko ce moci da preuzme na sebe deo odgovornosti za organizaciju.

Edited by Marko M. Dabovic
  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• henrik larsson

23

• Аврам Гојић

42

• renne

45

• Milogled Bluff

26

Jedan stroopwaffel moze da se isece i na 8 delova, pa ako doneses 1 paket moci ces da nahranis 80 ljudi.

Da, stvarno cete mnogo propustiti ako ne budete mogli da gledate krdo pijanih svinja kako baljezgaju i ricu bez sluha

Edited by Milogled Bluff
Da, stvarno cete mnogo propustiti ako ne budete mogli da gledate krdo pijanih svinja kako baljezgaju i ricu bez sluha
+1

Morte da abolirate Расејаног da fotografiše orgije kao prošli put i Renea da bude starojko kao onda. Inače slabo će da prođe :fantom:

ako ne budete mogli da gledate krdo pijanih svinja kako baljezgaju i ricu bez sluha
ja sam film zamislila kao pinu 3D, samo bez plesa. morao si da pokvaris iluziju, je l da?
ja sam film zamislila kao pinu 3D, samo bez plesa. morao si da pokvaris iluziju, je l da?
Milogled u helankama, nauljenog torzoa, trlja se o drvo.
  • Create New...