Jump to content
IGNORED

Belgrade Calling


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    26

  • assück

    10

  • dig_chohano

    7

  • Lancia

    7

cene karata ce biti jeftinije od Exita jer se nece menjati do pocetka festivala.
Pa neće se menjati ni za Exit.Exit digne cene nedelju-dve pred festival, a ko do tada nije kupio kartu taj je ovca koju treba šišati.
Link to comment
Da sam u Beogradu za vreme tog festivala i da jedan dan ima ovakav lineup, sigurno bih isao tog dana.
+ orbital+1ovako su ih izmesali sa puma metalcima, koji su izgleda ciljna grupa.
Link to comment

definitivno udarac za exit, ovo je pre njih, cena bolja, slicni hedlajneri...jedino na sta exit moze dodatno da racuna su strani posetioci. a sam festival, pa da sam u beogradu sigurno bih pogledao sisters of mercy, darkness (onaj bend sto ne peva are you gonna be my girl) i PIL, al jebiga iz panceva sam pa nista.

Link to comment
definitivno udarac za exit, ovo je pre njih, cena bolja, slicni hedlajneri...jedino na sta exit moze dodatno da racuna su strani posetioci.
Exit debelo računa i elektroničare. A ne znam po čemu je cena bolja? Za Exit je 4 dana 7.000 din., a ovde 3 dana 8.000 din. Plus Exit ima popust za studente (5.500 din.)
a sam festival, pa da sam u beogradu sigurno bih pogledao sisters of mercy, darkness (onaj bend sto ne peva are you gonna be my girl) i PIL, al jebiga iz panceva sam pa nista.
Darkness i Are You gonna Be My Girl???http://www.youtube.com/watch?v=mAxUIjJrFKQ
Link to comment

ma ok, racunam da je za exit redovna cena od 10990, kao sto pise na sajtu.a ovo za darkness sam pokusao da budem duhovit (necu vise) jer je isto sranje kao i taj crni jet, hard kok rivajvl.

Link to comment
i u zagrebu gostuju malo manji fosili, krenberis i franc ferdinand. doduse tamo dolaze i mando diao i gogolj bordelo
:lol:
Franz Ferdinand are a Scottish post-punk revival band formed in Glasgow in 2002.
i imaju cela tri albuma i vec su u grupi malo manjih fosila :Hail:
Link to comment
jessie j, lepotinja :heart:
Cuo sam tu jednu pesmu koja se vrti svaki dan i riba mi deluje kao Katy Perry u pokusaju. Jeste da sam dosta odsecen od realnosti, ali koga to u Beogradu moz' da zanima?Darkness su imali dobar (debi?) album i ovu All time Top 100 stvarhttp://www.youtube.com/watch?v=sRYNYb30nxUSad vidim da se oni i FNM ne poklapaju sa polufinalom EP u fudbalu. Idem taj treci dan! ;)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...