Jump to content
IGNORED

Belgrade Calling


Аврам Гојић

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=cSYqdIhwfPM&feature=player_embedded.............27. jun Jessie JOrbitalPublic EnemyS. A. R. S.28. junOzzy & SlashThe CultParadise LostBlack Label SocietySatiriconSanatorium29. junFaith No MoreThe DarknessP.I.L.The HorrorsUgly Kid JoeSisters Of Mercy..........očekivanja, mišljenja, hejtovanja?

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    26

  • assück

    10

  • dig_chohano

    7

  • Lancia

    7

ne0ez.jpgCena ulaznica za prvi dan iznosiće 3490, za treći 3990, za sva tri dana 7990, za drugi i treći zajedno 5990 dok će cene karata za drugi dan festivala ostati nepromenjene. Svi koji su kupili ulaznice za 28. jun moći će da ih iskoriste za taj dan.
Link to comment

Moram malo da hejtujem. Opasno smaraju sa uzurpiranjem Ušća za muzičke ivente. Ušće bi trebalo da bude mirno mesto za boravak u prirodi, gde će čovek da se skloni od gradske vreve, a ne da ga tokom celog leta ograđuju, blokiraju i tu priređuju neke mamutske svirke. Svake godine ista pesma jebiga. Maj - Metalika. Evo sad ovaj "Belgrade Calling" bulšit, krajem juna. Onda onaj džiber fest krajem avgusta. Ima da sjebu sve one mlade sadnice japanskih trešnji koje su posadili duž staze od zemunskog keja ka Ušću. :(

Link to comment
bas lepo sto su svi izabrali Beograd da se penzionisu.
ko, The Darkness i The Horrors?nikada mi nije bio jasno to uverenje da bendovi "dolaze u Srbiju kada su vec na zalasku". bendovi dolaze u Srbiju zato sto vise ne mogu da odrzavaju zivotni stil prodajom nosaca zvuka, jer je prodaja stavicno opala, i sada moraju da idu na vece i duze turneje.missim kod nas bi i za The Boss-ov koncert rekli "eto, dolazi jos jedan penzos", a ako su pricali i za Stonse. svasta.
Link to comment
ko, The Darkness i The Horrors?nikada mi nije bio jasno to uverenje da bendovi "dolaze u Srbiju kada su vec na zalasku". bendovi dolaze u Srbiju zato sto vise ne mogu da odrzavaju zivotni stil prodajom nosaca zvuka, jer je prodaja stavicno opala, i sada moraju da idu na vece i duze turneje.missim kod nas bi i za The Boss-ov koncert rekli "eto, dolazi jos jedan penzos", a ako su pricali i za Stonse. svasta.
izvinjavam se, bio sam blag. sve su to mrtva puvala. bre, tolika je muzicka scena, nezavisno od pravca, na koje se loze i klinci a i mi stariji jbg. nisu u pitanju godine, vec muzicko stvralastvo. jos im fali U2 na spisku.i kako ti se svidjaju ti hororsi?¿
Link to comment
i kako ti se svidjaju ti hororsi?¿
neam pojma, ne slusam ja tu mladalacku muziku laugh.gifa ovo je OK, jesu mrtva puvala, samo mi onako indijevski zasmeta kada neko tvrdi da je nasa koncertna scena, barem kada su velike svirke etabliranih izvodjaca mrtvih puvala u pitanju, po necemu inferiorna u odnosu na, ajde da kazem, Evropu. a za to sto nema dovoljno aktuelnih imena, nisu vam krivi promoteri nego publika koju ne zanima nista novo i koja bi mogla da dva puta godisnje slusa Krisa Reu. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
neam pojma, ne slusam ja tu mladalacku muziku laugh.gifa ovo je OK, jesu mrtva puvala, samo mi onako indijevski zasmeta kada neko tvrdi da je nasa koncertna scena, barem kada su velike svirke u pitanju, po necemu inferiorna u odnosu na, ajde da kazem, Evropu.
pa naravno da drze koncerte svuda (gde ih pozovu) ali nema ovakvog sabora.
Link to comment

Pošto sam anahrona seljačina ne bih imao ništa protiv da uz nekolicinu piva ispratim FNM, PIL, Cult i Sisterse (iako se plašim da je neki skrnavi DJ set u pitanju). Ako uzmognem, bukiraću kartu i doći u Bgd na to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...