Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

E jbg-a. Nista caletove opanke na noge i vracam se korenima zato sto nisam urban.
on misli na urbani-turbani ekipu. to su slušali pre, a danas: sevdah bejbi, svi na pod, žene kese i izdrži ribice + ono tehno majmunisanje sa penom i oblačenjem u belo od 70€ karta.
Link to comment
E jbg-a. Nista caletove opanke na noge i vracam se korenima zato sto nisam urban.
nista ne brini, ako ostanes u gradu - i sa opancima ces biti urban.grad reciklira sve vidove spontanosti pa ces u njemu sresti u trenutku mimoilazenja na trotoaru urbanog kulova i urbanog hipstera.proci ce jedan kroz drugog i tu ce se prozeti proslost i buducnost urbanogrekoh - mnogo maste, egoizma i nedojebanosti cini da neki umisljaju kako su "uber urban".
Link to comment
konjska zaprega tada i sada? da li ces ti biti ono sto mislis da je urbano 2073?
svaka urbana sredina ima svoj vrisak, Underground.ja i (tada) i sada dovoljno jako vristim i cujem taj eho kako zvoni u kultivisanom prostoru materije, bitisacu Edited by burazer
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Bio slican topik na onom™ forumu. Meni urbano sve sto ima vodovod i kanalizaciju, ni manje ni vise (i selo, jel'te, moze da bude urbano, jel'te)

Edited by CowBoy
Link to comment

hehe, tacno sam znao zbog kog videja se ovaj topik reaktivirao. meni je ovaj zipa joma fazon bio cak i zabavan ajde recimo 1996. ali danas, ja stvarno ne znam cime ta prica opravdava svoje postojanje.

Link to comment

Ja sad prvi put čuo za dotičnu, a trejler izgleda kao DVD extra za onaj Geto. Jedna od najtužnjih stvari u klipu je to što se ona kao s nekim svađa, a u stvari se ne vidi ni sa kim, stiče se utisak da se svađa sa nekakvim fantomima. Baš, baš tužno.

Edited by Syme
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...