Jump to content
IGNORED

Kirk or Picard?


hazard

There are four lights!  

55 members have voted

  1. 1. Moj favorit je

    • Captain James T. Kirk
    • Captain Jean-Luc Picard
    • Jedan od wannabe-a (Cmdr. Cisco, Kathryn kravljeg pogleda Janeway, dalmatinske gore list quantum-leap John Archer)
    • štreberu
  2. 2. Omiljeni Star Trek serijal:

    • Star Trek (The Original Series)
    • Star Trek: The Next Generation
    • Star Trek: Deep Space Nine
    • Star Trek: Voyager
    • (Star Trek:) Enterprise
    • Star Trek (The Animated Series)
      0
    • štreberčino
    • ja gledam seks i grad i očajne domaćice, star trek je sranje
  3. 3. Omiljeni Star Trek film:

    • Star Trek: The Motion Picture
    • Star Trek II: The Wrath of Khan
    • Star Trek III: The Search for Spock
    • Star Trek IV: The Voyage Home
    • Star Trek V: The Final Frontier
    • Start Trek VI: The Undiscovered Country
    • Star Trek Generations
    • Star Trek: First Contact
    • Star Trek: Insurrection
      0
    • Star Trek Nemesis
    • Star Wars je bolji od svih njih
    • štreboslave


Recommended Posts

Najgori zenski karakteri:Troi (i majka i cerka)EzriTashaKeikoHoshiKasidy Yates :puke:
Rasisto! :D
Keiko :wub: A što se druge dve tiče... voliš naborane noseve? :D
Aha, zbog noseva mi se svidjaju, zbog cega bi drugo. :D
Link to comment
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hazard

    8

  • Dankan Ajdaho

    7

  • Weenie Pooh

    7

  • Aineko

    6

Pikard, Voyager(čudno ali istinito, ne znam zašto, taj mi nekako najviše legao, mada su mi likovi, pojedinačno, mnogo bolji u TNG, ali mi je nekako priča bila sasvim dobra... Možda sam malo i zaboravio TNG, a Voyager sam relativno nedavno gledao) i First Contact...

Link to comment
  • 9 months later...

Koji **** je napravio onaj poll sa 'wannabe ostacima', a posebno mogao onako da izvređa najjačeg kapetana u istoriji franšize IKADA?I yeebala vas tema! Kakav šmirantski spejs kauboj i ćelavi Šekspirijanac s fuckin' Dejtom, onim usranim No1 i sveukupnom glumom serijala na nivou 1 'Dallas'-a?Zabole me baš rejting ovog SF bisera među sveopštom populacijom startrekera. :fur:JEDNA JE...janeway.jpg:Hail: :Hail:I SAMO JEDAN JE...voyager-3.jpg:Hail: :Hail: :Hail:A DA I NE GOVORIM O...seven-of-nine.jpgstar-trek-voyager-seven-.jpg:wub:

jery-ryan.jpg...s obzirom da ona govori sama za sebe.

UA TOPIC! :rant:

Link to comment

Pa ja tek sada otkrih ovaj topic :DGlasovao za fist contact mada generalno su mi star trek filmovi slabo ostali u secanju. Vise sam pamtio epizode. I naravno TNG. Moram reci da je i OS odlican ali valjda prva ljubav zaborava nema... Voyager ima zanimljive epizode ali ekipa je :puke: sa sve kraljicom babom i indijancem prvim oficirom. I ostali karakteri uzasno slabi. Slicno i za Enterprise. Oruzar koji deluje da samo sto ne zaplace i inzenjer metroseksualac (ej, pa jel neko video inzenjere u RL?!).I T'Pol je ribetina al Dzazija je mnogo vise od toga.Steta sto nema bazen za uvodne spice. Meni je DS9 uvek izazivao trnce u telu. Inace isto sasvim dobar serijal dok nije pocelo religijsko trabunjanje da preuzima primat, cak nisam ispratio kraj potpuno zbog toga.http://www.youtube.com/watch?v=DsOE73pxpysedit: on kirk vs picard plz... Kirk je tipican mamojeb iz holivuda 60tih, dodje, osvoji, pojebe ribe i zapali tompus. Jbg, picard je pravi treki a uz to ma koliko kirk isao okolo ko veliki zavodnik kad celavi pikard uskoci u onu njegovu suljicu sto otkriva maljava prsa pa malo muti svojim dubokim glasom a malo sviranjem... kirk moze samo da ga duva.

Edited by Shan Jan
Link to comment

@bluberiJes' vala. Vojadzer moz' biti i najbolja ST serija ikada (makar sto je modernija od TNG, iako sam glasovao TNG srcem), ali je njen kapetan moron^n.A za 7od9, samo jedno: :drool: :jerry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...