Jump to content
IGNORED

southland


ducca

Recommended Posts

meni nije, batalila posle 3epizode cini mi se.
cek da se preskrstim sa obe ruke, da postoji jos neko na ovom forumu kome Wire nije najbolja serija ikada :Hail: Jeste vrhunska (i to samo za zivota Stringera), ali meni teskom mukom u top 10 upada... <_<
Link to comment
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    35

  • mustang

    30

  • ducca

    19

  • MiddleClass

    13

Top Posters In This Topic

Ja ne gledam
Evo, ako ti išta znači, pogledaj prve...recimo, tri epizode. Ako imam kredita kod tebe, ulažem na Southland. Garantovano nećeš reći da je loša serija, ali ne znam da li će ti se svideti, pošto ti imaš neki pervert ukus koliko sam shvatio. :)
a secate se kada kuper zaustavi onog pedercica iz priusa, sto je bacio koru od banane na ulicu? a onda mu vozac kaze da je banana biodegradable...joj ...do tada nisam mogla da smislim ove sto voze priuse jer stvarno ne znaju da voze, a od tog trenutka su moj broj 1 neprijatelj na asfaltu. i tipicno je za njih da se prave pametni (vozace priusa)
Aha, pa kad mu lik kaže da nema veze jer je kora razgradiva, a Kuper odgovara "hajde da ti dođem u kuću i poserem ti se na jastuk jer je govno razgradivo". :lol:
Link to comment
Aha, pa kad mu lik kaže da nema veze jer je kora razgradiva, a Kuper odgovara "hajde da ti dođem u kuću i poserem ti se na jastuk jer je govno razgradivo". :lol:
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol::lol: joj idu mi suze na oci :Dsve se bazira nekako na 'klin se klinom izbija' ...moj zivotni moto :)p.s. ne znam da li si ti ili zero napisao, ali se ta serija tako tiho, stidljivo uvuce pod kozu da je neverovatno. sjajan tekst i gluma ! Edited by mustang
Link to comment
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol::lol: joj idu mi suze na oci :Dsve se bazira nekako na 'klin se klinom izbija' ...moj zivotni moto :)p.s. ne znam da li si ti ili zero napisao, ali se ta serija tako tiho, stidljivo uvuce pod kozu da je neverovatno. sjajan tekst i gluma !
Zero je napisao, on je kreativna umetnička duša. :)Ali, istina je, totalno se uvlači pod kožu i gledao bih beskonančno.A ovo za Wire...Dobre sam volje, pa ako ne pomenete više nikad, pravićemo se da se ništa nije desilo.
Link to comment
Evo, ako ti išta znači, pogledaj prve...recimo, tri epizode. Ako imam kredita kod tebe, ulažem na Southland. Garantovano nećeš reći da je loša serija, ali ne znam da li će ti se svideti, pošto ti imaš neki pervert ukus koliko sam shvatio
Ne obozavam bash pandurske serije, ima ih milion, ali Southland sam [kao i Shield] planirao u nekom trenutku pogledati svakako. Chak imam i skinute prve 2 sezone. Ali nisam josh u moodu za to.
Link to comment
Ne obozavam bash pandurske serije, ima ih milion, ali Southland sam [kao i Shield] planirao u nekom trenutku pogledati svakako. Chak imam i skinute prve 2 sezone. Ali nisam josh u moodu za to.
pa cekaj, sta nas drkas onda na southlandu? :lol:OMG !
A ovo za Wire...Dobre sam volje, pa ako ne pomenete više nikad, pravićemo se da se ništa nije desilo.
od mene nisi nista cuo :) cutim kao zalivena ! ;) Edited by mustang
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

jel treba ovo da shvatim kao preporuku? mislim na onaj lrdov post koji je na drugom topiku. ne smem da citam ovaj od pocetka da ne bi procitao nesto sto nije spojlerisano.

Edited by kojot
Link to comment

Saaaabijaaanjeeee! Najbolja serija na televiziji, da me prosti presveti Rejlan. :Hail:Ništa nije izgubljeno, to je to! :Hail:

jel treba ovo da shvatim kao preporuku? mislim na onaj lrdov post koji je na drugom topiku. ne smem da citam ovaj od pocetka da ne bi procitao nesto sto nije spojlerisano.
Ko zna šta tebi da se preporučuje. :D Serija je vrhunska, ali nemam pojma da li će ti se svideti.
Link to comment
jel treba ovo da shvatim kao preporuku? mislim na onaj lrdov post koji je na drugom topiku. ne smem da citam ovaj od pocetka da ne bi procitao nesto sto nije spojlerisano.
Pazi sad ovoga. Kojote, otkako si nam dissovao Mirror, nemamo mi sta tebi da preporucujemo. Idi sa naseg™ topika :mad:Ako americka televizija zna nesto da uradi perfektno, onda je to stvaranje apsolutno nepodnosljivih zenskih likova. Jeboteeeeeee, ima li sta iritantnije od Temi? :puke: A i onaj njen papucar! Oh, you gotta come and live in Castaic! It's beautiful there, a real family place! Castaic Castaic Castaic! Kupio sam zeni Haselblad, a ja slikam BenQ-om sto sam uzeo na akciji u Tempu! Jebala se sa nekim tipom, i sada zivi sa njim u mojoj kuci! Kmeee, kmeee, kmeee :fur:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...