Jump to content
IGNORED

Izuvanje i papučarenje, i blato prokletih gostiju

Recommended Posts

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• henrik larsson

8

• Milogled Bluff

7

• sailorman

7

• Lancia

9

Hejt za ljude koji insistiraju na izuvanju kad im se dodje na gajbu. Jebo ih tepih. Hejt i za tepihe, btw.

Edited by sailorman

Hej i tebi, samo nije lepo rugati se ćelavima tako...Hejt za ljude koji ne peru redovno noge, mislim, koliko teško može biti? I ne, ne mogu da vas pustim obuvene, mi imamo suviše kvalitetno blato da bi ga tek tako razvlačili po tepihu...

I ne, ne mogu da vas pustim obuvene, mi imamo suviše kvalitetno blato da bi ga tek tako razvlačili po tepihu...
pravi si Norvežanin, da znaš. :)moj hejt - arogancija koja pokušava da zameni kompetenciju. marš bre, stoko jedna grdna.
Hejt za ljude koji ne peru redovno noge, mislim, koliko teško može biti? I ne, ne mogu da vas pustim obuvene, mi imamo suviše kvalitetno blato da bi ga tek tako razvlačili po tepihu...
To je ono kad sačekaš gosta da uđe, malo ga zadržavaš u hodniku da vidiš da li će da krene samoinicijativno da se izuva, pa kad krene, ti onda izgovoriš ono 'ma ne moraš/morate da se izuvaš/izuvate'? A ako ne krene, ti ga pitaš jel hoće papuče da se raskomoti.E hejt za takve :P

@froncle hejt zato sto ih na kraju ja cesljam, jednostavno ne mogu samo da se izvinim i ostavim. znam da im to znaci kao frizura, ma koliko kose imali.ja jednom nisam prala noge kada mi je polikolor ostao na stopalima/sandalama, izasla u grad tako, al nisam u goste..

ja jednom nisam prala noge kada mi je polikolor ostao na stopalima/sandalama, izasla u grad tako, al nisam u goste..
meni pre neki dan fleka od farbe za kosu ostala na licu, kod kose ka uhu. kako sam se na brzinu i noću farbala, nisam temeljno to isprala. sutradan otišla na posao tako i pred neki sastanak pogledam se u ogledalo i imam šta videti. :lol:

@lin :D Ne, ja sam onaj koga pitaju da li mogu da udju obuveni, samostalno i kulturno pogledaju svoje đonove i ukoliko je potrebno koriguju njihovo stanje ili stav o ne izuvanju. Ali ukoliko neko insistira ne vidim zašto je izuvanje toliki problem. Ovde je običaj i dobar manir izuti se a domaćin će uvek napomenuti ukoliko nije potrebno. ;) @pointtaken: hvala, valjda (kontam da Norvežani ne mogu biti loši... :) )

Edited by Vapad
@pointtaken: hvala, valjda (kontam da Norvežani ne mogu biti loši... :) )
kul su norgiše skroz, nisam mislila ništa loše. :) kod njih je izuvanje gostiju podrazumevajući običaj
  • Create New...