Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Jbt, Tonka je mogla da ispadne pre 100 godina kad se klala sa Marinom na plemenskom. U jednom momentu bila čak i najlošija plava.

Ova transformacija na kraju je potpuno neverovatna.

Link to comment
3 minutes ago, Halvard said:

Jbt, Tonka je mogla da ispadne pre 100 godina kad se klala sa Marinom na plemenskom. U jednom momentu bila čak i najlošija plava.

Ova transformacija na kraju je potpuno neverovatna.

Da,  stalno smo ocekivali da je izbace😂

Doduse, i Natasa je isla  uzlaznom linijom, cini mi se da je prosla put od 'smotana koja je promasila rijaliti' do 'siguran poen za crvene'

 

Svidja mi se Anja ali mi je drago da je Natasa pobedila, izmedju ostalog i zbog toga sto ima dve cerke.

 

Antonija je ispala carica, to mi je na kraju svega glavni utisak.

Denis bi lakse pobedio bilo kojeg muskarca.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, smooth.Op said:

Plavo pleme duplo jače od crvenog. 

Ne znam da li ću ovo pratiti sledeće godine. 

Na ovome definitivno mora da se poradi.

I prošle godine je bilo loše ali tu je uglavnom Nevena pravila razliku, da nije bilo nje bilo bi izjednačenije.

Sada je bilo smešno koliko su plavi muškarci bili nadmoćniji.

  • +1 2
Link to comment

Finale:Valk. 2:0 :dry:

 

kod crvenih, Nataša daleko rasterećenija, brža, bez panike. Anja se ranije uvek busala kako nikad ne žuri na poligonu da se ne zamori jer je sigurna u svoje gađanje. A onda je sačeka povampirena Nataša koja gađa kao luda i plus uvek prva pređe poligon. U S+ Anja manje simpatična nego inače, malo gorka i dosta usmerena na sebe. Kad reče “ja sam sama sebi manikir, frizer i šminker” - reko’ idi bre u pm :vikleri:

 

kod plavih, ni tu nije moglo proći bez drame, žao mi je što nije Denis trijumfovao jer je stvarno zaslužio. Tonki svaka čast, ali on je ipak moj favorit bio. 
 

Voditeljka S+ iritantna ko Perić, samo na drugačiji način. Preporučila bih joj da se prijavi sledeće godine u šou, pa tamo nek priča o sebi do mile volje.

  • +1 1
Link to comment

Kad smo kod voditelja momenat 'sto Denis nije sacekao da Tonka stigne' je bio bezveze.

 

Denis je obelezio ovu sezonu, da je pobedio bilo bi zasluzeno.

Zao mi je sto se tako zavrsilo za njega, draze bi mi bilo da je izgubio za dlaku. 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Niko nije komentarisao ali pretpostavljam da su svi primetili zaokret produkcije u predstavljanju takmičara i dešavanja.

Do sad je fokus bio na najgorim osobinama 

Ove godine druga priča i odmah se vidi razlika, a nije se ništa izgubilo na zanimljivosti.

znači, može i ovako.

 

zastrašujuće je koliko se može uticati na gledaoce

 

  • +1 4
Link to comment

Sad kad su se slegli utisci™, mogu da kažem da mi je ova pobeda možda i draža od Nevenine. Tad em sam bio spoilovan, em i da nisam, znali smo svi kakva je ona i da i te kako može da se nosi sa Goranom.

Ovo sad je bilo potpuno neuporedivo, kad je Tonka ušla u polufinale samo sam se nadao da neće glumiti Nađu i statirati na poligonu reda radi, a ona zapravo ubacila u petu brzinu. U finalu opet naravno nisam imao nikakva očekivanja osim što sam se nadao da će pružiti dostojan otpor, jer se videlo da je u usponu forme.

A kad ono... Denis je realno jači takmičar i tu nema dileme, ali psihološki momenat ga je potpuno izdao. Što kažu sportisti, najteže je pobediti unapred dobijenu utakmicu. :happy: Tonka je bila sjajna, pružila je apsolutno sve od sebe, i na poligonima je kidala, Denis je imao obično hitac-dva prednosti, što je ništa. A tek kako je namestila ruku i gađala... To je dotuklo Denisa jer je video da ne ide kako očekuje i nije mogao da se psihički vrati. Mnogo bi mu bilo lakše protiv Davida jer bi znao šta da očekuje i bio bi spreman.

 

Još nešto mi je drago, a to se odnosi i na Natašu iako nisam za nju navijao. Stefan i Nevena su pobedili u Igrama bez granica, a Tonka i Nata su iskoristile taj socijalni momenat koji u Survivoru treba da bude bitan i dobro je što je tako.

 

Super mi je bila atmosfera sinoć na poligonu, svi su navijali od srca i lepo se zabavljali, za razliku od one sahrane prošle godine.

 

I za kraj, iako Boki P. u 99% slučajeva ima iste favorite i anti-favorite kao ja, stvarno bi mogao da smanji doživljaj i makar pokuša da profesionalno obavlja posao, ne gleda Survivor na gajbi pred TV-om pa da daje sebi oduška. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...