Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

9 minutes ago, Halvard said:

Čestitam svima koji slave, tj. sebi :thumbup:

I Sari i Aleksiji :heart:

 

Valk :evilsmile:

dobro simpatična je tonka al što ima ružna stopala za medalju

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Čestitam svima koji slave, tj. sebi :thumbup:

I Sari i Aleksiji :heart:

 

Valk :evilsmile:

Izdao si Nensi, svake godine crushuješ na novu Hrvaticu i ne moš se živi od tebe.

 

David je zaslužio finale, Tonka se promuvala na osmeh i klan ali preslatka je, zabavna i draga nekako pa ajd. Simpatičnija od Nevene, još od kako se ova uključuje u S+ i pojačano smatra na ličnoj osnovi.. :thumbdown:

 

Crveno finale očekivano i zasluženo, nastavljam da navijam za Anju iako mi Nataša nije mrska.

Link to comment

A ne, draga mi je Tonka ali ipak je Nevena samo jedna. :heart: Tebi se zamerila kad je trešovala Dragu, znam. :tongue:

 

Denis će pobediti i tako treba da bude, nadam se samo da će Tonka biti dostojan protivnik kao što je bila u polufinalu.

 

Anja FTW, Nataša mi je antipatična skroz.

 

Šteta što ih ovog puta nisu drogirali u vili, veće je bilo smor.

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Halvard said:

Tebi se zamerila kad je trešovala Dragu, znam.

Ma ne samo za to, mislim da je dosta slepa na svoje gafove i ponašanje kad nije idealno. Ono za Dragu je bio čist bezobrazluk i krindž s njene strane.

Ali neću da ti diram ljubimicu.

 

S druge strane Maša sinoć nahvali Tonku na max kakva je van kamera, tako da nije ni čudo onda da su i Crveni mahom glasali za nju, izgleda ih je sve osvojila ponašanjem. Kaže Maša da je Tonka veoma prijatna, pristojna devojka, sportskog ponašanja i puna poštovanja, nasmejana i neverovatno simpatična. Da ne folira pred kamerama ništa. Crveni koji su glasali za nju su je baš nahvalili, očigledno ima to nešto što osvaja ljude. 

  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...