Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, Sara said:

Samo u početku, promenila je stranu u nekom trenutku.

teska dileja

Ma ona je od ulaska počela da kopa raku Marini i Džeksu, Marini jer je najjača žena bila a Džeksu jer je bio lider plemena. Onda je opičila po Denisu a kad nije mogla po njemu zbog ogrlice onda za Davida. Otprilike je pre par nedelja tek počela da se njima dvojici približava i to kad je videla da nije deo Klana već da je čekaju na penal. Dileja 100%

1 hour ago, Michael Krueger said:

Jel to u najavi pokazaše da je Sanja osvojila ogrlicu, ili mi se učinilo? Imala je nešto oko vrata...

Verovatno neka od njenih "kreacija", ono su neki konopci. 

 

 

Edit: Draga danas pokidala ko u najboljim danima, biće zajebano do kraja. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

Ma ona je od ulaska počela da kopa raku Marini i Džeksu, Marini jer je najjača žena bila a Džeksu jer je bio lider plemena. Onda je opičila po Denisu a kad nije mogla po njemu zbog ogrlice onda za Davida. Otprilike je pre par nedelja tek počela da se njima dvojici približava i to kad je videla da nije deo Klana već da je čekaju na penal.

Tako nešto mi je i bilo u magli, zato sam i pitao, da ne bude da odmah optužujem da projektuje za sve pare svoje ponašanje na druge, ali izgleda da zaista to radi.

Edited by Milošica
Link to comment

Super mi je bilo kako je Nora otpočela kampanju protiv Sanje istog momenta kad je ova otišla na večeru. Jeste da je ulog još jedan dan boravka u takmičenju, ali to se traži, borba do kraja, pa šta bude. Mnogo bolje od Anđe koja se setila da je boli koleno kad je izračula svoje šanse za pobedu.

David mi je i dalje detinjastvo naivan i menja mišljenje o nekom čim mu taj posveti malo pažnje. Mislim da time možemo da zaključimo priču o Tonki kao genijalnoj manipulatorki, sigurno je i ona svesna te njegove osobine, a nije pokušala da to iskoristi.

 

Nekako mi žao Marka, nije mi baš skroz jasno šta je to uradio da završi na svačijoj shit listi. Mislim da se i on umorio od plivanja uzvodno, danas def nije delovao kao da daje 100% od sebe.

Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Super mi je bilo kako je Nora otpočela kampanju protiv Sanje istog momenta kad je ova otišla na večeru. 

:lolol: Čim sam čula "Sanja mi je... onak" znala sam da će sajko da popase tri komada. Ali kako je popizdela, ništa neočekivano, valjalo bi da plavo pleme ima doživotno obezbeđenje. 

1 hour ago, Halvard said:

Nekako mi žao Marka, nije mi baš skroz jasno šta je to uradio da završi na svačijoj shit listi.

Mislim da im se najviše zamerio što laže. Plus ih smara ona fejk pozitivnost 24/7 i prenemaganje pred kamerama. Ne sećam se ko je tačno bio gost u Survivor + i to pre kulminacije neprijateljstava, ali i ta osoba je iznela sumnju da se Marko veoma dobro pripremio za šou i to oponašajući Stefana.

Link to comment

Što bi se rešavao Tonke, nije baš da mu je neka konkurencija a ratno vreme je iza njih. 

 

Nevezano što je Sanja jaka konkurencija, ona njima baš ne paše™ (što ne čudi, žena je luda) i već ima neko vreme da se koškaju s njom, još dok je Anđela bila tu. Ponašala se užasno nakon poraza od Davida, a Denis je rekao da je probala i da ih nagovori da izbace Lea što se njemu nije baš dopalo. Ionako je nameravao da glasa za nju, nego flomaster sam napisao Tonku izgleda. 

  • +1 1
Link to comment

Kako beše ide sad kad ih je ostalo dvoje? Koliko se sećam, nema više glasanja, nego je sve na poligonima, pa prva dva idu dalje, a ostalo dvoje u duel?

I kako sad kad plavih ima više, oni treba da odrade dva plemenska, a crveni za to vreme kuliraju?

Link to comment
23 minutes ago, nisam ja said:

Jbt, nisam gledao ovih dana. Može neki brif?

 

Plavi dobili poslednju igru za plemenski imunitet, Marko očajnički pokušavao da osvoji ogrlicu, ali za dlaku izgubio od Drage. Jasno je bilo da će nominovati biti on i Bojan, Bojan ispao.

Nakon toga usledile untarplemenske eliminacione borbe. Poligon, svako sa svakim, ko izgubi tri igre ispada i tako dok se ne dođe do pobednika. Pobednik osvaja ogrlicu i daje drugog nominovanog na plemenskom. 

Kod crvenih Draga pokidala, Anja prilično mlako ispala. Na kraju u poslednoj borbi Draga pobedila Luku i uzela ogrlicu. Luka i Marka bili veći džentlmeni od plavih momaka koji baš i nisu imali zadršku u borbi protiv žena. 

Sanja briljirala veći deo igre, pobedila svakog muškarca po jednom ali na kraju crkla i ostala bez snage protiv Davida, ispustila pobedu viška i David uzeo ogrlicu. 

Onda na plemenskom drama. Kod crvenih očekivano izglasan Marko, Draga izabrala Luku. Zato kod plavih cirkus. Na glasanju Tonka i Sanja 3-3, javno glasanje, 2-1 za Sanju i ostaje Denis. On je već prethodno na tajnom glasanju rekao da se dvoumi između Tonke i Sanje jer ga je Sanja razočarala nagovaranjem da glasa za Lea, ali ipak se odlučio za Tonku. Onda u javnom glasanju u takvoj situaciji zaključio da nema smisla da se obe plave devojke pošalju u duel i glasao za Sanju jer svakako ne bi mogao da je spasi. Sanja popizdela. David izabrao Lea za drugog duelistu plavih.

Sve četvoro odlaze u igru za eliminaciju jedni protiv drugih, stoje na gredi i neprekidno vrte neku vreću oko totema, ne smeju da sruše totem ili padnu s grede. Marko od starta baguje i na kraju ispada. Sanja i dalje pizdi. 

Edited by Halvard
  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...