Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

ljubomorni ste jer sanja asswhoopuje sve ove smotane ribe iz crvenih :dry:

a kapiten plavih je morao da zapreti ovim smaračima iz produkcije da će povući ekipu sa terena kad su sanji oduzeli taj poen. ne smeju dozvoliti da crvenima prolazi kmečanje kod sudija

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Znači negde sredinom aprila saznajemo ko je ispao ove nedelje, ako nastave ovim tempom :vesala2:

Nikolina: "Nisi ti škorpija u horoskopu nego si bezobrazan" :thumbsup: Cura je sasvim OK i voleo bih da ostane duže.

 

Psiho Sanja će nadmašiti Rokicu po ludosti, ako već nije. :lolol:

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Halvard said:

Znači negde sredinom aprila saznajemo ko je ispao ove nedelje, ako nastave ovim tempom :vesala2:

toliko su smorili ovim razvlačenjem, da šou polako gubi smisao

meni sve dosadnije, umesto da je obrnuto :dry:

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Halvard said:

Nikolina: "Nisi ti škorpija u horoskopu nego si NEVASPITANA" :thumbsup: Cura je sasvim OK i voleo bih da ostane duže.

 

Psiho Sanja će nadmašiti Rokicu po ludosti, ako već nije. :lolol:

Draga mora da malo snizi nivo agresije ako ne misli da ispadne prekosutra bukvalno, povezala se samo sa Anjom, nedovoljno da je spasi.

 

Sanja i Roko su neuporedivi, on je lud bio za sebe i vrhunski zabavan, a ova je opasna po druge ljude kad joj se dogodi kratak spoj. Ne znam kako nije popasla kaznu za ponašanje u ringu prema Nikolini. Verovatno su obavili s njom razgovor posle.

 

 

 

e, detalj kad je Denis izgubio od Lazara, nešto histerično baci postolje, čunj, tresnu rukom po blatu... sore loser, umislio da je nepobediv, ima nečega u onome što Filip priča. 

Link to comment

Čudno da nema i više glasova Amer. Danas kad se izvalio na klupu, grešna mi duša pomislila sam da folira da ne bi ušao u blato jer je to odmah bod za crvene, on je prosto limitiran građom za ovu igru.

Heroj dana mi je Anja i ponižavanje Ludače.

 

Ne vidimo mnogo toga iz plavog plemena, ja sam bila uverena da je Filip taj koji najviše truje protiv Marine ali ispade da je to zapravo Antonija. David izlobiran u M-tim a Nora u A-tim. Fluidni plavi skroz.

Link to comment

Jel moguce da je Denis nizak?

Ucinilo mi se kad se mimoilazio sa Norom da je ona visa

Osim toga nesto je ubledeo, ne izgleda kao sav svoj

 

 

I mi smo pomislili da se Amer folira, tj da mu je pozlilo od blata i kontakta

Edited by Sara
Link to comment

I ja sam pomislio da se Amer folira :D

I dalje mislim da bi Jelena bila nominovana da nije uzela lični, to je sigurica glas, bukvalno se ne bi primetilo da je nema.

 

Antonia je nestala na poligonima, neke igre je čak i propustila, ako to ne popravi, sigurno uskoro ide u duel. Verovatno je ona preobratila Noru, ali ne bih rekao da se ostatak anti-Marina klana povodi za njom, mislim da svako od njih nju ne simpatiše iz nekog svog razloga.

 

Opet nijedan glas za Psiha.

Edited by Halvard
Link to comment
11 minutes ago, Halvard said:

Opet nijedan glas za Psiha.

To će kad se uvede pravilo da nominovani ne spavaju u kampu, ti bi kao smeo da zaspiš s njom-nominovanom u blizini :lolol:

 

bez zezanja, muškarcima daje svoju hranu, žene je se plaše. Ko da glasa za nju? Čak joj ni Marina nije zavalila glas.

 

 

 

sad pogledah najavu na ncro, izgleda da je Dragan razbio Psiha na poligonu, like, really razbio :s_w::kecman:

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...