Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, dùda said:

Ne znam ko je napisao, ali poligoni jesu užasno predvidivi i dosadni već.

Kapiram ja da oni od lani imaju dosta te opreme koja verovatno nije jeftina, ima tu bazena, oni tobogani, onda one platforme na moru sl. ali sa malo mašte moglo bi to malo da se izmeni i učini bar donekle drugačijim.

 

Ne samo da im je ostalo nego ti Turci snimaju paralelno nekoliko verzija Survivora na istim poligonima.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

@Valkyrie, ti si jedna mega-giga-svetska carica, a ja sam neozbiljno pristupila zadatku, priznajem :blush: 

 

a našla sam i ja da nešto smatram, a zaspem po nekoliko puta u toku jedne emisije, koliko su zabavni :lolol:

 

ali, molim za oproštenje, ustajem rano, smaraju me neki po ceo dan (renoviraju ljudi stan, ja pokušavam da ih razumem), pa onda naveče nisam ni za šta

 

ko ima vremena, molim ovde preprič najbitnijeg 

  • Wub 1
Link to comment

ja ne patim od toga dal je poligon ovakav ili onakav. isti je za obe ekipe i treba biti brži. 

uopšte se ne sećam starih igara osim da je bio neki izdržaj u finalu kad je onaj valjevac neki iznenadio i pobedio. 

Link to comment

Nešto mi se čini da previše nehajno barataš tim procentima, ili da vidimo sa Acom da izvuče statistiku ili da sačekamo da BokiPerić dobije novu verbalnu dijareju pa nas uputi.

 

Sanja odmornija i još uvek sita, cenim padanje forme uskoro i dramatično gubljenje živaca. Strategija da se ulizuje dećkima tako što im daje pola svojih porcija mi je :puke:, Marinu je i za manje prozivala da je ulizica i da kupuje mesto u timu.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Nešto mi se čini da previše nehajno barataš tim procentima, ili da vidimo sa Acom da izvuče statistiku ili da sačekamo da BokiPerić dobije novu verbalnu dijareju pa nas uputi.

 

Sanja odmornija i još uvek sita, cenim padanje forme uskoro i dramatično gubljenje živaca. Strategija da se ulizuje dećkima tako što im daje pola svojih porcija mi je :puke:, Marinu je i za manje prozivala da je ulizica i da kupuje mesto u timu.

cenim da vežba volju, a i valja stesat onu karoseriju. 

  • +1 1
Link to comment

Ne slažem se, uverena sam da im se uvlači. Koliko su je zbog tog gesta posle uzdizali Leo i David - jasno je da je neće napisati na papirić makar ih tukla sve redom.

Link to comment

Meni nije bio jasan taj Sanjin potez, a opet, nemoguće je da nije bila gladna.

A opet, ako je uvlačenje, toliko je providno i bedno, ne deluje mi baš toliko glupa.

  • +1 1
Link to comment

pa bolje nego da se natrpa hlebinom nakon gladovanja. 

šta reći za marka i bojana onomad? 

mislin branim sanju iz obesti. ne možem manje marit za interpersonalna odnošenja. 

Link to comment
56 minutes ago, Valkyrie said:

 

Leo mi je fascinantan, do sinoć sam mislila da je možda dobar utisak ostavio jer je igrao skoro 100% protiv pogubljenog™ Kalua ali nije to u pitanju. Ima snagu, koordinaciju, rad nogu, preciznost, sve. Ne bi me čudilo da popase Marinin tretman.

Bokser.

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

 

Leo mi je fascinantan, do sinoć sam mislila da je možda dobar utisak ostavio jer je igrao skoro 100% protiv pogubljenog™ Kalua ali nije to u pitanju. Ima snagu, koordinaciju, rad nogu, preciznost, sve. Ne bi me čudilo da popase Marinin tretman.

Leo je neverovatan, pričam to od početka. 

Denis isto. Toliko mi je žao što njih dvojica nisu crveni da nemam reči:cry:

Mislim da su se Nina i Kalu dogovorili da biraju jače protivnike da bi se nekako dokazali plemenu, što je Nina i uspela, a Kalu jbg.

Nina, onako nerazvijena, sve je više za poštovanje, imam utisak da je ona i u životu borac i da stalno mora nekome da se dokazuje pa joj ovo i nije nešto novo. U svakom slučaju neočekivani respect za nju, par puta je poligon razbila, a uspela je da donese bod protiv Antonije koja je munja i ima bar 30 kila više.

 

Marija mi je sve nesimpatičnija i nesimpatičnija.

Edited by Sara
  • +1 3
Link to comment
50 minutes ago, Valkyrie said:

Ne slažem se, uverena sam da im se uvlači. Koliko su je zbog tog gesta posle uzdizali Leo i David - jasno je da je neće napisati na papirić makar ih tukla sve redom.

Sanja je posebna struktura mozga, mislim da ta ne radi ništa zbog drugih. Meni deluje luda ali čista srca. Mislim da bih je ja volela kad bismo se poznavale:D

Link to comment

Nije Nina rahitična, jeste naoko krhke građe, ali vidi se da je fit i da se bavi sportom. Jedino bi joj problem mogle biti igre gde se baš traži sirova snaga.

 

Nije ni Nevena bila fizički impozantna (tj. jeste, u drugom smislu :happy:), pa je oduvala sve. BTW, vidi se da Bokiju nedostaje, stalno je pominje. Nije jedini. :happy:

Link to comment

ne kažem da je rahitična, nego da je nerazvijena, uska ramenca, kukovi, mršava kao iz gladi, čini mi se da nije ni visoka, ali atletičarke su često slične gradje, a postižu rezultate.

ja volim da vidim lepo razvijenog čoveka , kod Nine, što je za mene neobično, mi njen izgled ne smeta, nekako ga pojede karakter

valjda se neće naknadno pokazati kao loš čovek.

nije glupa, nije bez stava... za sad samo napreduje

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...