Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

 
ako mislis na poredjenje troskova i prihoda, to je sigurno (debeli) minus, ali nije surviror ni sniman da bi bio u plusu te vrste.

Ma naravno da mislim kad sve uzmu u obzir i reklame i pranje kinte i sve...
Prilično je to skupo, no moguće da kresanje troškova može da nadoknadi sve...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Ogledao sam neku emisiju sa Nađom, Nevenom i Tenom, Izgleda da su njih tru najviše kliknule i da se sad baš druže.

 

Nevena se jeste identifikovala sa Nađom, Kaže da je kao mlađa trenirala fudbal i na kraju odustala jer nije osećala da ima dovoljno podrške od saigračica i trenera, da su se više fokusirali na njene greške nego na prostor za napredak i da to tad nije mogla da podnese. Prepoznala je to kod Nađe po reakcijama plemena na poligonu i imala potrebu da reaguje.

Kaže da se prijavila za Survivor da bi se rešila opsesivne potrebe da se u javnosti uvek pokazuje savršeno doterana :D Nije mogla na ulicu da izađe bez šminke i frizure, sad je prevazišla to.

 

Tena kaže da nije očekivala da će biti izglasana za finale, ali priznaje da je jeste pogodilo što baš niko nije glasao za nju. Kaže da je bila sigurna da će od nekih dobiti glas i to ju je malo razočaralo. Sumeju je precrtala i nemaju nikakav kontakt, Dugo ju je mučilo ono što se dogodilo i krivila je sebe, ali kad se vratila kući, shvatila je da nije ništa pogrešno uradila. Prepoznala je u toj situaciji sa Sumejom obrazac koji joj je se dešava sa prijateljstvima još od vrtića. 

Zanimljivo je da kaže da je bilo dosta konfliktnih situacija u plavom plemenu, mi baš ništa od toga nismo videli, samo totalnu harmoniju. Oni bi se tačno poklali međusobno da nisu stalno pobeđivali i bili siti i namireni.

 

Nađa je manje-više otvoreno rekla da ni sa kim od crvenih više nije u kontaktu. Branko joj se izvinio zbog onog pitanja na plemenskom, jeste bilo naručeno, nisu u svađi, ali se ne viđaju.

Edited by Halvard
Link to comment

Njih tri nisu bile ni na žurci organizovanoj za skupljanje pomoći za lečenje devojčice Tamare. Došli su Nika, Hrvoje, Roko, Rubi, i ne znam ko još iz CRO. Od crvenih bili Stefan, Stevan, Jovana, Vlada, Ivona... 

Link to comment

Ja sam nešto ukapirao da su one došle kasnije. Bila je i Sumeja. Od crvenih valjda nisu bili samo Ramiz i Milica. Opravdano, reče Jovana, Milica pretpostavljam zbog sestrine svadbe.

Lepo od Stevana i Vladimira što su došli na Jovanin event iako ih je pljuvala na sve strane.

 

Sudeći po Teninoj priči, poprilično su se raspali međuljudski odnosi među plavima na kraju. 

Link to comment

Eh, šta ti je ljubav:wub: Ogledao sam čitav intervju, doduše ne odjednom :D

 

Najmanje bitno, ali Neve jeste naša™, tačno se vidi po načinu govora i frazama koje koristi. Ne bi me čudilo da je neko vreme živela u Srbiji. Razmišlja da se preseli u Beograd i otvori školu sporta za decu. 

Uopšte nije tutumrak kakvom se ponekad činila u Survivoru, zapravo je vrlo pričljiva i poprilična zajebantkinja. Čini se da joj je ova pobeda malo boostovala ego. Ako, i treba. 

Poznavala je Stefana i Niku iz viđenja od ranije (znači "kasting" se definitivno odvijao na DIF-u), za Stefana kaže da je bila sigurna da će pobediti čim je videla da učestvuje. Kaže da je on prirodni vođa i neko zbog koga će drugi skočiti u bunar ako im on tako kaže. Da Stefan nije učestvovao, misli da bi pobedio Vladimir. 

Nije znala da Maša ima neki problem sa njom, u kampu su najnormalnije komunicirale, tek kasnije je na TV-u videla šta je ova pričala o njoj. 

Roko ju je namerno zajebavao onakvim pitanjima u velikom veću i malo se naljutila na njega zbog toga, ali izgladili su sve i u dobrim su odnosima. 

Sumeja je nekakva tabu tema izgleda, par puta se zezala sa voditeljem na račun toga. 

Složila se s našom konstatacijom s foruma da je Nika u početku bila najjača plava, ali da je Tena vremenom najviše napredovala.

 

I eto, Lijepa je :wub:

Edited by Halvard
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...