Jump to content
IGNORED

KKK


Аврам Гојић

Recommended Posts

1. Muzika iz Rokija, kad trci a deca ga prate2. Isto Roki, Eye of the Tiger3. Vatrene kocije4. Poleduris, Konan, "let me tell you of the days of HIGH ADVENTURE!" da na na na na na5. War of the Worlds, Jeff Wayne (ko ne zna, ona muzika iz Zivkoviceve SF emisije)....dalje?

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

kanye! moras kanyeta za gym! inace, kad ovo napisa, samo da ti kazem da smo miralem i ja kod simplon-a, gde zive srbosi, videli crnca od 60ak godina u beloj KKK odori sa spicastom kapom. imao i neki gunjavi prsluk preko, ali ovo je izdominiralo. ja, muk i neverica, a miralem reko kako bi se vasudeva odmah zatrcao da se isto tako obuce. :lol:

Link to comment
1. Muzika iz Rokija, kad trci a deca ga prate2. Isto Roki, Eye of the Tiger3. Vatrene kocije4. Poleduris, Konan, "let me tell you of the days of HIGH ADVENTURE!" da na na na na na5. War of the Worlds, Jeff Wayne (ko ne zna, ona muzika iz Zivkoviceve SF emisije)....dalje?
ne mogu bilivit. sinoc razmisljam da otvorim ovaj topik cim stignem danas :rolf:buzzcocks: ever fallen in lovepulp: common peopleali ja trckaram, ne jurim 30
Link to comment
ne mogu bilivit. sinoc razmisljam da otvorim ovaj topik cim stignem danas :rolf:buzzcocks: ever fallen in lovepulp: common peopleali ja trckaram, ne jurim 30
Ti si zena mog zivota, nasu pesmu nocas pustaju...Sve se slazemo, osim sto ja ne bi kurcom mrdno u taj fitnes i to...
Link to comment
buzzcocks: ever fallen in lovepulp: common people
Auh, pa ti mora da si puna energije... posto Pulp bas i nije. :D Buzz jos i nekako. Ja se teze palim, zardjala mehanizacija, meni nema mrdanja bez Metal'ke oli Mejdena. I to tesko, ali ako se dobro povuce sauh... da prostite.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...