Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Ubise me ovi protivnici sto pogadjaju asocijacije iz prve angry.gif3502cr4.pngpocupa mi perje :D ps. jedan od ponudjenih dgovora u ko zna zna danas:- ko je spalio mosti sv.save- sinan sakic :lol:

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

te simbole mozes doveka vezbati na www.slagalica.tv :)ja idem uvek:1. 3 sove - tref2. 3 sove - pik (osim ako pokusaj 1. nema nijedan pronadjen simbol onda idem 3 pika - srce i tako redom)3. tu sad vec zavisi :)
ja idem 2-2, 2-2 i onda improvizacija. Zasto mislis da je 3-1 bolje?
Link to comment

pocinjem 2-2, 4-0 (ako ima nekog pogodka), retko se desi da ne pogodim.mogao bi kviz da nam da forumulu

Edited by kojot
Link to comment

Ja uvek startujem sa Sovama i Srcima 2-2Inace igrao sam danas protiv nekog lika navijaca sa natpisima Curva Nord i slicno. Dosle spajalice da se spoje domaci pisci i njihova dela 100% lektira iz skole. Od obe spajalice nisam uzeo 3 komada (2 greske i jedna koju je on pogodio) i lik posle toga napise "Koliko ti je trebalo da sve naucis napamet?"Ne znam da li mi je vise bilo smesno ili tuzno.

Link to comment
Ja uvek startujem sa Sovama i Srcima 2-2Inace igrao sam danas protiv nekog lika navijaca sa natpisima Curva Nord i slicno. Dosle spajalice da se spoje domaci pisci i njihova dela 100% lektira iz skole. Od obe spajalice nisam uzeo 3 komada (2 greske i jedna koju je on pogodio) i lik posle toga napise "Koliko ti je trebalo da sve naucis napamet?"Ne znam da li mi je vise bilo smesno ili tuzno.
tuzno je.kao i stvar sa zagradama koje sam pomenuo ranije. :isuse:
Link to comment
uzeo sam kevin nalog, 10 besplatnih partija. :Dupravo me neki klinja tera u kurac, a misli da igra protiv sredovecne zene. prijavicu ovo na "gnevna generacija topik". angry.gif
posle spojnice:auuuu, kurvo, glupaco!ne mogu da verujem da klinja koji ima 16-17 godina ovo izgovara, a misli da igra sa zenom koja ima 50 godina. mislim da bih ga ubio od batina da ga prepoznam na ulici.
Link to comment
posle spojnice:auuuu, kurvo, glupaco!ne mogu da verujem da klinja koji ima 16-17 godina ovo izgovara, a misli da igra sa zenom koja ima 50 godina. mislim da bih ga ubio od batina da ga prepoznam na ulici.
moras napraviti brzi screenshot sa fotkom i imenom :)
Link to comment
te simbole mozes doveka vezbati na www.slagalica.tv :)ja idem uvek:1. 3 sove - tref2. 3 sove - pik (osim ako pokusaj 1. nema nijedan pronadjen simbol onda idem 3 pika - srce i tako redom)3. tu sad vec zavisi :)
ja igram 2-2, 2-2 kombinaciju. i obično završim svoju.
Inace igrao sam danas protiv nekog lika navijaca sa natpisima Curva Nord i slicno. Dosle spajalice da se spoje domaci pisci i njihova dela 100% lektira iz skole. Od obe spajalice nisam uzeo 3 komada (2 greske i jedna koju je on pogodio) i lik posle toga napise "Koliko ti je trebalo da sve naucis napamet?"
Meni pre neki dan neki klinac protivnik, na spajalicama treba spojiti nešto tipa imena i prezimena slavnih svetskih pisaca. Pišanje koliko je lako. On omaši prvu, ja spojim sve. Svoju posle isto. Lik je konstantno pisao "jel ti ovo bilo već?!", "xaxaxa, pa lako je kad naučiš sve napamet" i tako to. Na kraju napiše "ovo si sigurno već imao", ja odgovorim sa "jok", a on "lažeš kurvetino što tako lažeš sad cu te polomim na asocijacijama!!!".I onda ja pogodim 7 od 8 kolona i oba konačna cool.gif
Link to comment

Asocijacije se opasno ponavljaju i to je mac sa dve ostrice. Ako ne nabijes preko 50 razlike do tada moze svasta da bude. Meni evo i Velington ulazi u grupu od tri pojavljivanja a juce mi se po prvi put desilo da partiju za partijom mi dodje ista asocijacija za konacno Tihi

Link to comment

ja jos nisam imao ponovljenu asocijaciju koristeci svoj glavni account. posto nekad pripomognem mojoj significant other onda i prepoznam po koju. i po koju spojnicu, i po koja pitanja, i po koju rec :)

Link to comment

Ljudi sta je ovo, obrisa danas neka riba patos samnom 160-53. Reci obe 10 slova, brojeve bez problema ubada, pitalicu ne stizem da odgovorim... nabroja skoro sve prirodne elemente, asocijacije jednu pogodila posle drugog otvorenog (prvog svog), drugu posle 3. polja. Jedino joj skocko malo skripao al se i tu izvukla. Jbt :blink: Pre ovoga me samo jednom pobedili 20tak razlike, zadnja dva dobio 50+. Recite mi da je u pitanju neki T-1000.Ros u pravu si, 3-1 je bolja kombinacija, rekao bih da je veca verovatnoca da ubodes na koje se znakove odnosi. Ako te ne mrzi tutni i formulu :D

Link to comment
Ljudi sta je ovo, obrisa danas neka riba patos samnom 160-53. Reci obe 10 slova, brojeve bez problema ubada, pitalicu ne stizem da odgovorim... nabroja skoro sve prirodne elemente, asocijacije jednu pogodila posle drugog otvorenog (prvog svog), drugu posle 3. polja. Jedino joj skocko malo skripao al se i tu izvukla. Jbt :blink: Pre ovoga me samo jednom pobedili 20tak razlike, zadnja dva dobio 50+. Recite mi da je u pitanju neki T-1000.
ja sam danas sa mojim nalogom za mondoslagalicu nekog tako nekako zviznuo. ime mu je na D, ako se dobro secam. nalog je sa zenskim imenom. hvatam na iznenadjenje :)
Ros u pravu si, 3-1 je bolja kombinacija, rekao bih da je veca verovatnoca da ubodes na koje se znakove odnosi. Ako te ne mrzi tutni i formulu :D
pa nemam formulu. u stvari, bavim se vise eliminacijom. :)primer 1:post-111-13316706246286.jpgposle drugog unosa je jasno da je jedan tref na dobrom mestu u prva tri, a da je drugi tref na 4-om mestu, i da karo zauzima jedno od prva tri.posle treceg je jasno da pik ispada, a moguca mesta za tref i karo su svedena na dva. zbog toga sam okrenuo mesta trefu i piku i ubacio sledeci znak. ok, to je malo i srece bilo.i jos dva za "vezbu":post-111-13316712571213.jpgpost-111-13316714378408.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...