Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

nema nista sladje od ovoga:post-111-13416991171043.jpgja sam ovaj koji je krenuo sa debelim minusom u ne-ludara igre.na kraju 137:94 za menedanas mi se jedan obrati:"xxxx bi ti mamicu da radi ludara danas" :lol::Hail: :D jel' to bio neki problem na ludari?a vidim da smanjise broj poena na asocijacijama

Edited by Ros
Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

kakve veze imaju komarac i kačkavalj sa Pirotom?TIGAR-ĆILIM-KOMARAC-KAČKAVALJ=PIROTPrvo se otvorilo tigar i ćilim i ja pomislim Pirot, kad ono treća kolona komarac i tu se zbunim potpuno.*edit: izguglah, ali komarac..

Edited by Baba Ji
Link to comment
Kako se igra ta vagalica? Ne mogu da shvatim.A bezveze je što su otišle spojnice, na opštu informisanost sam najviše dobijao.
igrao sam samo jednom.sistem izbaci zeljenu masu (npr. 149kg). moras izabrati 5 tegova razlicite mase koje naizmecno slazes na vagu. time moras prisiliti protivnika da svojim sledecim tegom ode preko zadate mase ili da svojim tegom dodjes tacno na zadatu masu. verovatno treba imati 1-2 tega male mase da se mozes spasiti na kraju.
Link to comment
igrao sam samo jednom.sistem izbaci zeljenu masu (npr. 149kg). moras izabrati 5 tegova razlicite mase koje naizmecno slazes na vagu. time moras prisiliti protivnika da svojim sledecim tegom ode preko zadate mase ili da svojim tegom dodjes tacno na zadatu masu. verovatno treba imati 1-2 tega male mase da se mozes spasiti na kraju.
Hvala. Idem da ih pocepam sada.
Link to comment
kakve veze imaju komarac i kačkavalj sa Pirotom?TIGAR-ĆILIM-KOMARAC-KAČKAVALJ=PIROTPrvo se otvorilo tigar i ćilim i ja pomislim Pirot, kad ono treća kolona komarac i tu se zbunim potpuno.*edit: izguglah, ali komarac..
:D
Još kada bi to bio komarac, a ne vilin konjic..
Link to comment

Slagalica je i definitivno postala neigriva, svedena je na tri igre, a najzanimljivije više ne postoje. Šta ima slično, kvizoliko a protiv drugih, na netu, a da nije Conquiztador?

Link to comment
  • 2 months later...

ne kapiram ko retardiran sastavlje asocijacijekolona A Marsej, kolona B Alzir, Kolona C Juventus - kucam Zidan i nista, protivnik kuca Zinedin Zidan i pobedjujekad je Zidan igrao u jebenom MarseJu jbt? sere mi se vise od ovoga....

Link to comment

ma da, trebali su da napisu i ime oca da mu se zna, mogli su da stave bilo sta drugo, real, francuska, materaci, a ne marsej, cista glupost, ali dobro, realno ima logike asocijacija sad...ali sa konacnim resenjem koje mora celo da se napse mislim :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...