Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Po ki da o!Jbte, bolji sam ovde nego na klasicnoj :D
takodje :D nekog lika sam dobio danas 14nesto prema 7 ali hajlajt ove slike tvoje - opponent column A - STREAT :Hail:
Link to comment

Dobra je ova slagalica na engleskom. Doduse sve igraju samo nasi za sada ali barem nema varanja. Doduse malo sam se smorio kada mi je na drugoj asocijaciji pri rezultatu 140-13 za mene crashovao sajt al ista da se radi.

Edited by pavllle
Link to comment

dosla asocijacija na engleskoj: fudbal, skotska, pisac... arcibald kronin :lol:ovo sve isto jbt, njesra

Edited by exTRaGluv
Link to comment
a i reci su im kretenske. kompjuter je izbacio nesto sto se vika "huffmaster" a meni u narednom pokusaju nije priznao chlamydia
Airplane - nije, plane - nije, resenje kolone - plain.
Link to comment

Mislim da, u proseku, jednu od tri partije odigram protiv ''pravih'' profila, ostali su dupli koje ljudi prave za igranje slagalice bazirajući se na asocijacije koje su im već bile :isuse:

Link to comment
naleteh na engleza... auuuu kako me oprao :lol:Opponent: SWEETBRIER (10 letters)Opponent: SILIQUOSE (9 letters) :Hail: :Hail: :Hail:
Po svemu sudeći, sem retkih domaćih protivnika i nekolicine stranaca obično već 6 slova dovoljno. Ali su im KZZ previše amerikanizovana... šta ono beše... u kom slatkišu je unapređeno nešto 197.. katastrofa. Ajde koji je prvi golfer sa zaradom preko 100.000, ali npr. koji je prvi NFL coach koji je ne znam šta
Link to comment

jeee, opet sam slobodan, pa da virnem i ovde...dakle, xxx za sve prevarante, i za lečenje egotripova putem nemogućih rešenja i rezultata, ukenjaše jedan stvarno simpatičan fazonsamo da oni sa tv- slagalice naprave njihov onlajn, tamo je baza prejaka i za ludaroprevarante

Link to comment

I ako naprave da se igra onlajn, moraju da rese problem sa prve dve igre :( Kad vec pisem, moze li mi neko objasniti ove dve asocijacije :) FRANC-OLIMPIJSKI-BAVARSKA-CRVENO = BAYERN, franc, olimpijski??VAZDUH-AMERIKA-DJENOVA-GRAD = BUENOS AIRES, kakve veze ima djenova?PS. ali brainster je zakon :Hail: kakve reci racunar izbacuje: MCGLAUGHIN, WILLYWILLY, YAMAYOTO :lol: a meni je danas uspelo da sastavim duzu rec od racunara, SILVESTRE :P

Link to comment

Ma znam ja to, ali malo mi blesava asocijacija, nepotpuna.I samo da se pokenjam po ovima sto napustaju igru pre kraja angry.gif dosadjujem se na poslu i odigrah 5 partija i samo je jedan ostao do prve asocijacije. U dve ni do kzz nisu izdrzali :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...