Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

izgleda ima i neka varalica za KZZ. sinoc sam igrao protiv nekog tipa koji je dao 7-8 tacnih odgovora ali tek posle 8-9 sekundi. inace je sve ostalo igrao preko ludare. ali mu nije vredelo. ;)#doduse, imao sam srece na mojoj asocijaciji: SUBOTICA - PALIC - JEZERO.

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Trenutno u prvih 10 u elitnoj ligi:Slagalica Milka Canić, Dina Iva, Neko je, Kristijan Troj, Cica Maca, Mala Beba, Redovan Komsic, Saperebarbel Randjelovic...Je l' postoji neko objašnjenje ili su ovo većinom psihijatrijski slučajevi koji uživaju da budu ''u vrhu'' bilo čega, sa lažnih profila?P.S. Evo našao sam objašnjenje, delimično... :isuse:http://www.facebook.com/profile.php?id=100003827372766&sk=friends&v=friends

Link to comment
:lol: Pa ovaj stvarno nije cist, prosli mesec je bio prvi sa preko 2000 pera, pa su ga diskvalifikovali, a sada ima 3 lazna naloga u prvih 10 :Hail: A sto je najbolje, verovatno ima jos brdo naloga, jer kada igra sam protiv sebe, sa 2 kompa/pretrazivaca, ne moze da igra sa FB prijateljimaMeni je najinteresantnije koliko mnogo ljudi koristi ludaru :isuse: partije koje igram poslednjih dana su kao prekopirane. U slovima nema sanse da protivniku preotmem rec, kad sam ja prvi pola/pola, sada kad imaju pomoc i za brojeve, i tu ista stvar, najjace je kad vidim da je protivnik resio broj na ovakav nacin :D ( 9 * 6 * 7 - 10 )* 2 + 25 = 761, u kzz stizem ili prelazim u vodstvo, u spojnicama obicno povecam prednost, i onda naravno na asocijacijama nakon prvog resenog polja, a nekad i pre, resavaju konacno :D Sinoc, ja resavam prvu kolonu PECURKA, protivnik konacno STRUMFOVI :Hail: u drugoj ja ponovo resavam kolonu GALEB, a on iz prve konacno VLADAN DESNICA :Hail: :Hail:
Link to comment
Sinoc, ja resavam prvu kolonu PECURKA, protivnik konacno STRUMFOVI :Hail: u drugoj ja ponovo resavam kolonu GALEB, a on iz prve konacno VLADAN DESNICA :Hail: :Hail:
ahahahahahaane znam sto ne vrate zabranu. Edited by exTRaGluv
Link to comment

Haha... Vidim da je neka Gordana Radić večeras odigrala partiju za 250 pera :lol::rolf:. Možda ona Ivana Vuković što je u martu i aprilu pokušavala da me skine sa prvog mesta na listi, a u maju varala pa je imala preko 2000 pera? :)

Edited by Quizmaster
Link to comment
Haha... Vidim da je neka Gordana Radić večeras odigrala partiju za 250 pera :lol::rolf:. Možda ona Ivana Vuković što je u martu i aprilu pokušavala da me skine sa prvog mesta na listi, a u maju varala pa je imala preko 2000 pera? :)
ja ne razumem ljude koji to (ponovo) pokusavaju. ovi ce ponovo skinuti sve preko 1400 pera. vidim da jedan od skinutih sa liste hara na otvorenom turniru.
Link to comment

Uvešće se igra 1 na 1 i na ovom sajtu http://www.slagalica.tv/game/ , koliko sam čuo od jeseni, mislim da će i tu igrati veliki broj vrhunskih igrača, a i verovatno će biti manje šansi za varanje, negoli na fb slagalici. A ne shvatam koja je svrha tolikog varanja, onaj ko to radi, laže samog sebe. Cilj ove igre je zabava pre svega, a ne prvo mesto zahvaljujući malverzacijama...

Link to comment

Ovo fair play je ne nesto novo uvedeno koliko mi se ciniInace gubio sam -9 : 70 i pobedio na kraju, malo srece nije bilo na odmet.

post-237-13392332233016.png

Edited by Tinman
Link to comment
Ovo fair play je ne nesto novo uvedeno koliko mi se ciniInace gubio sam -9 : 70 i pobedio na kraju, malo srece nije bilo na odmet.
postavi misa na fair play pa ce ti se samo reci :)
Link to comment

Evo i ja da prijavim vraćanje od 0-48 i 10-58 do 132-58 protiv lika sa rejtingom 2500+ :) Može li neko da mi objasni koja je poenta bežanja pre kraja kada se gubi? Da li se na taj način stvarno ne umanjuje rejting ili je u pitanju neprihvatanje poraza/nepoštovanje protivnika?

Link to comment

danas ne mogu da pristupim slagalici. vrti se po par minuta i nikako da učita. isto je i preko google chroma i preko mozille.ima li još neko poteškoće?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...