Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

E hvala ti onoliko!Kolona A ja pogadjam PRVA, probam TELEVIZIJA i promasim, protivnik otvara polje B4 MORE, i pogadja konacno - MIKA :blink: ANTIC Naravno, da ne pominjem da je u recima imao 2 maksimalne kao i komp.Ako neko zeli da igramo prijateljske, moze, van toga ja sam sa ovim govnetom zavrsio.

Edited by pantelia
Link to comment

Priredjivaci igre su malo popravili mesecnu listu :P i pobrisali sa liste cetvero prvoplasiranih koji su se igrali sami sa sobom i nabijali poene.ua142.png2090rx4.pngNadam se da ce pronaci i neki nacin da se spreci upotreba ludare, pa ce ova igra mozda ponovo biti zanimljiva

Link to comment
Priredjivaci igre su malo popravili mesecnu listu :P i pobrisali sa liste cetvero prvoplasiranih koji su se igrali sami sa sobom i nabijali poene.ua142.png2090rx4.pngNadam se da ce pronaci i neki nacin da se spreci upotreba ludare, pa ce ova igra mozda ponovo biti zanimljiva
hehehehehe. necemo reci ko im je predlozio da se varalice skinu sa liste :)mislim i da je 5-i igrao sam protiv sebe, a Kvisko Enigmatic je priznao da je tako igrao ali dobro... i ovako je fino.mene cudi da je Ivana Vukovic pribegla varanju jer ona jeste dobra igracica. jednom sam naletio na nju i dobila me 2-3 poena razlike. pohlepa, pa to ti je. :) Edited by Ros
Link to comment

`ajd meni priglupom da objasni neko .... - kaze trebaju tri zelene zastavice (2 vezane pobede) da bi se uslo na listu .... - ako mozes max. pet partija da odigras, dakle trebaju barem dva dana za tako nesto .... - evo, vidim neke ljude sa plasmanom ja samo malo zbun ...

Link to comment

Da, kvisko je sam priznao :) a ova dvojica sto su sada na prvom i trecem mestu za maj, su u aprilu imali 998 i 962 poena, ali mozda su i napredovali na regularan nacin.U svakom slucaju, ovi najpohlepniji su pobrisani :Hail:@manitumesto na listi se moze kupiti tokenima, ali zaista ne znam koji je razlog da neko to radi, samo bacaju tokene (cini mi se 300) umesto da sacekas par dana

Edited by KennyDalglish
Link to comment

ja sam igrao sa ivanom vukovic pre pojave ludare i drugih sajtova (pre uparivanja rejtinga) i lagano me dobila - cak mislim da sam jedino na asocijacijama bio bolji.za ovog sto je prvi sam vec pisao, mislim da je varajic i drago mi je sto su ga skinuli. nakon svih ovih mogucnosti za varanje, igranja sam sa sobom, cuvanje rejtinga :isuse: (ljudi se primaju kao da igraju za brdo karamela) izgubi se volja za igrom, eventualno sa prijateljima.

Link to comment

Hoće li neko 1 na 1 duel (pošto vidim da ima dosta jakih igrača)? Inače, učestvovao sam i u TV Slagalici relativno skoro.

Edited by Kvizoman 1993
Link to comment

mogli bismo zaista organizovati meceve na ovom topicu. barem mi nece biti zao kad izgubim od nekog ko zaista zna. malopre mi lik koji se zove 'bole slagalica' otvara a1 pod, kuca kolonu a brod i konacno dnevnik.... i na moje wtf? odgovara sa ;)

Link to comment
mogli bismo zaista organizovati meceve na ovom topicu. barem mi nece biti zao kad izgubim od nekog ko zaista zna. malopre mi lik koji se zove 'bole slagalica' otvara a1 pod, kuca kolonu a brod i konacno dnevnik.... i na moje wtf? odgovara sa ;)
to bih ti i ja verovatno uradio i bez ludare. tu sam asocijaciju imao bar 7-8 puta.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...