Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Mene samo zanima na koju sam foru prvi dan osvojio 150 poena u jednoj partiji :P :o Tada nisam obracao paznju na rejting koji mi imaju protivnici. Sledeca 3 dana po 5 pobeda svaki dan, ali najvise sam osvojio 88 poena. Protivnik je imao rejting 920, ja 600 i nesto, pobedio sam 135:90, i to u poslednjoj partiji dana sa maksimalnim bonusom. I jos se zajebem u poslednjoj asocijaciji, umesto resenja "majmun", ja majmun :D izostavim slovo i upisem "majun" :frust: i vec krenuo da se radujem, jer se iz aviona videlo da je konacno resenje banana. Naravno protivnik to iskoristi i smanji razliku za 20 poena, i umesto sa 85 razlike dobijam sa 45 angry.gif

Link to comment

To može samo da ti pomogne, jer onda možeš na miru da osvojiš više poena.Za skupljanje pera su bitne dve stvari - koja ti je partija tog dana po redu i koje jačine je bio protivnik. Peta partija donosi najviše bonusa, a što se tiče protivnika, tu je stvar do sreće.Eventualno možeš propustiti tu petu partiju 3-4 puta i probati da sačekaš jačeg igrača. Takvo taktiziranje ima manu što svako preskakanje partije odnosi 5 tokena.

Link to comment

I ja sam se pitao zašto "tresneš" nije reč,ali imaju neki žuti kvadratić u polju za reč(koji te upozorava dok još pišeš) i to znači da se reč ne priznaje,a podignut palac znači da je reč O.K.Tako da ne prijavljuj reč koja je obeležena žutim neće se priznati.Baza reči nije savršena očigledno ima reči koji su ispravne ali nisu u bazi.Meni malo pre nisu priznali "izjednačeni" :( a to je bila najduža reč koju sam pronašao na slagalici ikada. :D

Link to comment

Ja sam igrao protiv lik koji je u mojoj slagalici iskoristio prezime kao rec a u svojoj smo obojica imali najduzu rec ali je ipak on odneo 25 poena.Slag na tortu je bilo to sto mu je posle toga zadati broj bio 12Neke partije je jednostavno sudjeno da izgubis :(

Edited by pavllle
Link to comment
Ja sam igrao protiv lik koji je u mojoj slagalici iskoristio prezime kao rec a u svojoj smo obojica imali najduzu rec ali je ipak on odneo 25 poena.Slag na tortu je bilo to sto mu je posle toga zadati broj bio 12Neke partije je jednostavno sudjeno da izgubis :(
a sta bi sa ostalih 150 poena? :)
Link to comment

upravo sam izgubio prvi put od neke sredovecne zene koja poznaje fudbal isto koliko i ja angry.gif doduse, verovatno se i ona cudi odakle ja toliko znam o fudbalu kada sam zena :unsure:

Edited by kojot
Link to comment
Na mom broju me usio za 1 a na spajalici bilo da se spoji kada je koji Brankovic dosao na vlast/rodjen.
A ja mislio da nema spajalice koju bih gore odradio nego "spoji pevačice sa hitovima". A pevačice : Seka, Dara, Indira...
Link to comment
A ja mislio da nema spajalice koju bih gore odradio nego "spoji pevačice sa hitovima". A pevačice : Seka, Dara, Indira...
uh... to jos nisam imao. moram ici da tvrdim gradivo. :D
Link to comment

neverovatno je glupo sto ne mogu da se igraju vise od 5 partija dnevno cak i ako uplatis one glupe tokene. potrosio sam 1 dolar i ponovo moram da cekam do sutra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...