Jump to content
IGNORED

borcha - vesti i prikljucenija


hattori

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hattori

    14

  • sherman

    5

  • MayDay

    5

  • Ryan Franco

    5

@moćaPreselio sam se na drugi kontinent? Majku mu, nisam znao.@have funne. kada se to desilo? obijanja su naalost postala ;esta u pojedinim ulicama.

Edited by McCabe
Link to comment

Mislim da se desilo u toku nedelje.Nisam tacno siguran sta i kako, na kratko sam se cuo sa ortakom, koji mi je u brzini rekao da je u guzvi, da su kucu njegove tetke obili dok ona nije bila tu, a neku sobu ili deo sobe zapalili :unsure: (ako sam dobro cuo)Nisam hteo da uznemirujem dalje, pa cu ga sutra pitati sta se desiloSlucajno sam na forumu video ovaj topic, pa rekoh da priupitam

Edited by Have_Fun
Link to comment

situacija u borči je, što se pljački tiče, alarmantna. zapravo, to je blaga reč. postoji par ulica u kojima su pljačke toliko učestale da se to već graniči s bizarnošću. uglavnom ljudima obijaju šupe, ostave, garaže i radionice. odnose se alati, mašine, čak i freze. pre godinu dana sam čuo da su jednome ušli u pomoćnu kuću i pokrali meso iz zamrzivača. situacija može da bude samo gora.policija ne postoji. ne izlazi na teren. i ne mogu da se otmem utisku da se sve dešava u saradnji sa njom.borča nikad nije bila geto i klasično, horor predgrađe. sad jeste.

Link to comment

Nastavnika fizičkog koji je dilovao drogu ubili šefovi lokalne bandeNastavnik fizičkog i karate trener Srećko Ćirić (49) ubijen je hicem u potiljak, a njegovo telo je juče pronađeno u Ulici Rahele Ferari u beogradskom naselju Padinska Skela. Policija sumnja da je ubijen zbog sukoba oko trgovine narkotika i da se iza zločina kriju šefovi lokalnih narko-bandi.Ćirić je sa prostrelnom ranom na glavi pronađen u žbunju nedaleko od svoje porodične kuće. Zasada se pretpostavlja da se ubistvo dogodilo nekoliko dana ranije.Niko od stanara okolnih kuća nije čuo pucanj niti je video nešto neobično. U blizini tela pronađeni su bejzbol palica, nekoliko ženskih najlonskih čarapa i određena količina marihuane za koju se ne zna da li je Ćirićeva ili je možda podmetnuta. Pretpostavlja se da je profesor došao u šumu da se sa nekim nađe i obračuna, ali će tačno vreme smrti biti ustanovljeno nakon obdukcije.Prema nezvaničnim podacima, Ćirić je odranije poznat policiji kao član borčanskog narko-klana na čijem čelu je bio uhapšeni Dalibor Ristić Dača. Policija je prošle godine privodila Ćirića, ali nikada nije dokazano da se bavio preprodajom, zbog čega je mogao neometano da radi u školi.Kad proradi kineski most moracemo da uvedemo vize za Borcance da zastitimo zemunski kriminalni podmladak od pogubnih uticaja s onu stranu Dunava.

Edited by fonTelefon
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...