Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

Ne svidja mi se pesma, ne volim ja taj tip muzike :)

 

Kad sam vec ovde, ajde da preporucim jos dva filma koja mi se licno svidjaju, pa ko bude u prilici moze da ih odgleda na ova dva kanala:

 

Pink 2 > 16:20h > 21 & Over (2013) > repriza u 02:50h

https://www.imdb.com/title/tt1711425/

 

RTS 2 > 22:10h > The Florida Project (2017)

https://www.imdb.com/title/tt5649144/

 

Ovaj prvi film je mozda previse tinejdzerski, ali secam se da mi je bio ludo zabavan kada je izasao, vidim da mu je IMDB ocena prilicno niska, ali za sve one koji vole filmove kao Superbad i Project X, sigurno ce vam se svideti i ovaj posto je humor na otprilike istom nivou.

 

 

Kad je u pitanju drugi film, za sve koji su voleli filmove Starlet i Tangerine, ovaj je od istog rezisera i sto se mene tice bolji je od ta dva, Willem Dafoe je bio sjajan, medjutim film je ukrala mala Brooklynn Prince koja je bila fenomenalna, plus obozavam taj deo Amerike.

 

 

Link to comment
  • 2 months later...
6 hours ago, morgana said:

Ja bih neki Mediteran, da me mine zelja za ambijentom, ima li neko predlog?

Ali bez sladunjavosti.

antisladunjavo i jako, mini serija, Patrick Melrose

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
15 hours ago, morgana said:

Ja bih neki Mediteran, da me mine zelja za ambijentom, ima li neko predlog?

Ali bez sladunjavosti.

 

white lines, netflix

ibiza

 

Edited by mustang
Link to comment
15 hours ago, 3opge said:

antisladunjavo i jako, mini serija, Patrick Melrose

 

tenks, pocinjem danas, odgledala sam mislim dvije epizode pa nekim sticajem okolnosti stala, a svidjela mi se serija

 

6 hours ago, mustang said:

 

white lines, netflix

ibiza

 

 

kupljeno!

Link to comment
  • 1 month later...
On 8.8.2020. at 19:37, mustang said:

@morgana

 

napisi nam utiske :D

 

'bem ti :D kakvo je to tesko sranjce ispalo, pa to je strasno... sve je obecavalo dobru letnju zabavicu, od reditelja case de papel, do glumice engleskinje, pa do ibice i partijanja... ali, ali.... ne znam jel si mustang i odgledala do kraja i preporucila je uprkos tome, ali meni je to bilo tragicno naivno, jeziva gluma, psihologiziranje i likovi kao su ispali kao da ih je mali perica zamisljao. axel je katastrofa, od lika do glumca... sve u svemu, ja kod 6 epizode  odustala... bila sam na moru, pa je jedini moguci razlog zbog kojeg bih mozda i odgledala do kraja, izostao....za mene je to bas trecerazredna serija, bar da je neki nepatvoreni tres, nego sranjce pravo!

Link to comment

-1

 

netflix izbacuje nove filmove, serije i dokumentarce na dnevnoj bazi, naravno da više ne valja nego što valja za naše bogovske ukuse ali uvek se ima šta zanimljivo pronaći.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...