Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
1 hour ago, Mil@n said:

Midsomar, anyone? Nekako mi deluje neinspirativno...

 

jedan od najupečatljivih filmova godina, ja glasam da ga svi gledaju, ako ništa drugo jer treba da imaju mišljenje (to isto pričam i za the lighthouse)

 

ali izgleda da ari aster iz nekog razloga ne leži baš nešto širokoj publici. nem pojma zašto, meni je fantastičan, i hereditary i midsommar su među vrlo retkim novijim filmovima koji su uspeli da me iskreno iznenade i zaintrigiraju i da ih gledam sa :ohmy: facom u pojedinim sekvencama.

 

Odličan loš trip, film kojem se prepustiš da te hipnotiše, vrlo spor "horor" koji se odvija po danu, i nije nimalo strašan, i traje skoro 3 sata...ali sam ga ja mogao gledati još 6 sati bez da primetim

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

jedan od najupečatljivih filmova godina, ja glasam da ga svi gledaju, ako ništa drugo jer treba da imaju mišljenje (to isto pričam i za the lighthouse)

 

Eto, taj film sam gledao jedno mesec, dva pre nego ga je iko i pomenuo na forumu i nisam ni pisao ovde o tom školarskom uratku. Prosto mi je jadno bilo kada je dobio potonji hajp. Jbg, šta ćeš...

 

Ono, ima toga da je film u tom svom mediokritetstvu prilično dosledan i dorečen, pa ga možda vredi pamtiti kao reprezentativan primer jednog jadnog trenda. Imati mišljenje o ovakvom filmu mi je pomalo kao imati mišljenje o nekoj smaračkoj lekciji iz udžbenika nekog smaračkog predmeta. To je lepo i pokazuje da je učenik aktivan i prati nastavu, ali govori i to da nije imao ništa lepše da čita tih dana...

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...