Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

  • 5 months later...

Trenutni repertoar po BG bioskopima je ~Štrumpfovi 2Zambezija 3DUniverzitet za monstrume 3DUniverzitet za monstrume Čuvari tajnog kraljevstva 3DTed - izgubljeni pustolov 3D Velika iluzijaČovek od čelika 3DŽestoke devojkeVulverin Svetski rat Z 3DNapad na Belu kućuRed 2 - Penzionisani, naoružani i opasniR.I.P.D. - Panduri za mrtvakeBitka za Pacifik 3DPoslednja večeraNa sta je najbolje da vodim mladjeg brata koji ce mi gostovati tokom vikenda? Ima nepunih 16 godina, stalno visi na kompu i vozika bajs po selu, mislim da nije u fazonu devojcica ali ni ne znam u kom je fazonu zapravo. Ja bih od svega ponudjenog najradije gledala Monstrume ali mozda je on to vec prestario.

Link to comment

+1Realno najbolji film od ponuđenih, a biće i tebi zabavan. Monsters University je isto okej, a meni su The Heat bile super (a biće, cenim, dobre i njemu, kao Tango i Cash samo sa devojčicama :) )U stvari, ne brigaj za njega, nego za sebe, sestro slatka. On je leading demographic za filmove koji dolaze u naše bioskope - adolescent boy. Svi filmovi su za njega! Bioskopi su na zatrpani džinovskim robotima, superherojima i 3D crtaćima. Ama ima li šta za nas?Ide mi se u bioskop na neku pristojnu dramu-triler-vestern, ma I'd settle for a comedy, samo da u njoj nema prdenja i povraćanja. Ali nema!

Link to comment

Hvala vam.

Bioskopi su na zatrpani džinovskim robotima, superherojima i 3D crtaćima. Ama ima li šta za nas?Ide mi se u bioskop na neku pristojnu dramu-triler-vestern, ma I'd settle for a comedy, samo da u njoj nema prdenja i povraćanja. Ali nema!
:) Vi ste ljudi samo malo cudni. Pored tih 'velikih' bioskopa ima svaceg u gradu, prvenstveno bih izdvojila redovan repertoar u priznacu meni vec godinama omiljenom DKCu. (Svi pomisle na DKC kada su neki festivali u pitanju, ali meni je on pre svega redovno skroviste i "mesto dobrog filma"). Mislim da maltene sve sa repertoara overim, cak i kada me ne privuce toliko, jer se drzim nekog reda i "verujem" izboru (naravno da bude i gluposti ali zapravo dosta retko). Pored DKCa i Kinoteke, mesta u kojima se odrzava svasta na mesecnom (ne i dnevnom) nivou su i Studenjak i Dom Omladine (ne bih spominjala strane kulturne centre u ovom smislu ali npr. svasta pogledam u Goethe institutu)Kada sagledam, izuzmemo li ovih mesec i po dana letnje pauze, nema deset dana da ne overim barem jedan film na velikom platnu, a ako je u toku neki festival (sigurno ~jednom mesecno negde) onda i cesce.
Link to comment

Ima šta da se vidi gotovo uvek, samo treba zaobići ove glavne bioskope. Nedavno se dosta dugo u Domu sindikata prikazivao poslednji Kiarostami, a ja nisam otišao da ga pogledam. :isuse:

Link to comment

Verovali ili ne, ali neki ljudi su toliko čudni da ne žive u Beogradu, nego u gradu sa cela dva (i cifrom: 2) bioskopa, što je još i dobro, jer ih je (bioskopa, ne ljudi) do pre godinu i po dana bilo nula (cifrom: 0).

Link to comment
Ide mi se u bioskop na neku pristojnu dramu-triler-vestern, ma I'd settle for a comedy, samo da u njoj nema prdenja i povraćanja. Ali nema!
Volis vesterne ? Verovatno ove moderne sa zenama kaubojima.... bruko... :dry:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...