Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

:(edit:doduše zaspao sam posle 30ak minuta
taj film valja samo ako se odgleda do kraja, posto se prica zaokruzuje dosta kasno. ja sam isto htjela da odustanem poslije pola sata, ali sam na kraju bila zadovoljna.
Link to comment

@Moća tjah čitao knjigu, film mu nije ni prinetievo ko je propustio lektiru da vidi šta je TLJP*Jirži Mencl "Strogo kontrolisani vozovi"*topla ljudska pričaedit:@morgana daću mu novu šansuLancia, ne dođeš mi pivo, još uvek

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
taj film valja samo ako se odgleda do kraja, posto se prica zaokruzuje dosta kasno. ja sam isto htjela da odustanem poslije pola sata, ali sam na kraju bila zadovoljna.
imas i ti gajbu. kuku.
Link to comment
@Moća tjah čitao knjigu, film mu nije ni prinetievo ko je propustio lektiru da vidi šta je TLJP*Jirži Mencl "Strogo kontrolisani vozovi"*topla ljudska priča
Gledao baš je lep film. :)
Link to comment
vidi sad ovo. a lijepo napisem da mi je na kraju film bio dobar.meni posalji gajbu sokica, ja pivo ne pijem -_-
pa nije ovaj film rubikova kocka, uzivanje je u detaljima, flashu, muzici. to sto se kao sve nesto slozilo je samo plus vise.krajnje vreme je da pocnes da pijes pivo :sleep:
Link to comment

ma naravski, ali jeste malo praznjikav u prvo vrijeme, prekomjerno stereotipan cak i za svoj zanr (koji volim). glumci su odlicni, da nisu, ta bi rupa bila veca.pohvalila sam film cim sam ga pogledala, inace, da ne trazim sad post da to i dokazem.ne razumijem pivo -_-edit

dobar je the perks of being a wallflower.na pola filma sam pomislila da sam ga ipak prerasla, mada mi gotovo nikad ne smetaju comin-of-age filmovi, naprotiv, ali sam na kraju, kad je kontekst skroz uoblicen, bila prilicno zadovoljna.jedan jednostavan, bez bleksvonovskih moronskih specijalnih efekata u prici, lijep i potresan filmic. preporuka.
Edited by morgana
Link to comment

ja nisam mogao da preguram ono portretisanje zeta. jako slab nivo izvedbe pa odustah. premotaću da vidim šta ima do kraja i dal se menja

Edited by Ravanelli
Link to comment

poslednje 3,4 godine tako. istrza me par takvih stvari i iz iskustva znam da ne vredi nastavljati. proverićemo ponovo pobaw, al to sa zetom mi delovalo kao ton filma. meni je statistički teško da film bude dobar posle takvog propusta, al može bit jelda (gledao sam pre koji dan ritam zločina, statistika je bitna)doduše, izdržao sam ceo cloud atlas i hobita, al to jer sam bio u bioskopu

Link to comment

ja da sam gledala cloud atlas u bioskopu dobila bih nagon da pomorim sve oko sebe a i sebe nekim otrovnim gasom ili drugacije izazovem masovnu tihu smrt.

Edited by morgana
Link to comment
taj film valja samo ako se odgleda do kraja, posto se prica zaokruzuje dosta kasno. ja sam isto htjela da odustanem poslije pola sata, ali sam na kraju bila zadovoljna.
skupio snagu za ceo film, imao želju i voljuali nisam uspeo:(pretenciozno patetično sranje
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...