Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 6.3.2019. at 13:54, Jimmy Kowalski said:

Aha, sad razumem, od nabrojanih hoces jedan. Ja bih gledao onda Perfomance..

 

On 6.3.2019. at 16:28, ultra plasticni said:

+1

 

 

7zR5F4tR1qEX5CVrIXQhuDM6VHgfX33A2hv84kxx

 

Uspela sam da stignem na film, hvala - pre svega je jako zanimljiv za gledanje, ne znam kako bih to bolje opisala.

Spoiler

Zasto ga je upucao na kraju?

 

On 6.3.2019. at 19:24, zakintos said:

Walkabout, a moj favorit je Insignificance

Vec je bio prosao dok sam ja pogledala program, ali da, taj mi je delovao dosta primamljivo.

 

On 7.3.2019. at 2:27, Bujodrag said:

I pre jedno godinu i po dana napišem ovde: Gledao sam neki film, Dont look now. Pogledao sam ga jer sam slučajno naleteo na informaciju da postoji film u kome glume Džuli Kristi i Donald Saterlnd. A oboje  volim. Lepi su. I napisao sam da je film dobar i čudan, kao da ga je režirao slikar

I odmah su svi skočili i rekli: ma to je Roeg (nikad čuo do tad), to je remekdelo,  to treba da se gleda, pohvališe me na (slučajnom!) izboru i tako......osetio sam se dobro, ja laik pohvaljen od strane iskusnih filmofila  :kecman:

 

I rekoše mi tad za Performance. U kojem glumi Mik Džeger. E, pa ima gomila osoba s kojima bih rado uživao u seksualnim odnosima. Uglavnom su to žene ali medju njima su i Bred Pit iz  Fajt Klaba i Džeger sa početka sedamdesetih.

 

 

Mislim da bi ti ipak Dzeger iz filma odgovarao; meni je uvek bio odbojan, pre svega zbog usana :mellow:

Link to comment
20 hours ago, I*m with the pilots said:

 

 

 

7zR5F4tR1qEX5CVrIXQhuDM6VHgfX33A2hv84kxx

 

Uspela sam da stignem na film, hvala - pre svega je jako zanimljiv za gledanje, ne znam kako bih to bolje opisala.

  Hide contents

Zasto ga je upucao na kraju?

 

 

 

Mislim da bi ti ipak Dzeger iz filma odgovarao; meni je uvek bio odbojan, pre svega zbog usana :mellow:

 

Da, pa posle Roegovih filmova ljudi (me included) su uvek pomalo puzzled sta su tacno gledali. Ali to mu je oduvek i bio cilj, nije straightforward tip. U svakom slucaju vredni su gledanja, ako nista jer su vizuelno upecatljivi.

 

Sto se tice odgovora na tvoje pitanje

Spoiler

nemam odgovor.. :D Jasna mi je ideja o toj transformaciji likova i gubitku/promeni identiteta (tu sad dolazi do izrazaja sta je merge, a sta takeover ). Sve je to Roeg vizuelno lepo upakovao i nagovestio da je Chas prakticno postao Turner. Za neko dublje znacenje nisam kompetentan.. :D

 

Uzgred, jel i tebi izgled Scarlett Johansson u Under the Skin podseca na Jaggera iz ovog filma?

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Da, pa posle Roegovih filmova ljudi (me included) su uvek pomalo puzzled sta su tacno gledali. Ali to mu je oduvek i bio cilj, nije straightforward tip. U svakom slucaju vredni su gledanja, ako nista jer su vizuelno upecatljivi.

 

Sto se tice odgovora na tvoje pitanje

  Hide contents

nemam odgovor.. :D Jasna mi je ideja o toj transformaciji likova i gubitku/promeni identiteta (tu sad dolazi do izrazaja sta je merge, a sta takeover ). Sve je to Roeg vizuelno lepo upakovao i nagovestio da je Chas prakticno postao Turner. Za neko dublje znacenje nisam kompetentan.. :D

 

Uzgred, jel i tebi izgled Scarlett Johansson u Under the Skin podseca na Jaggera iz ovog filma?

 

Zaboravih da kazem da je i muzika super. I drago mi je sto sam poslusala vasu preporuku, jer mi iskreno tokom kratkog listanja programa i nije nesto narocito zapao za oko :) Sledece cu da cimam za Slendorfa :D

 

Skarlet - THANKYOU! Sve vreme razmisljam na koga me podseca..

 

Spoiler

I meni se cini da je igra sa tim merge, no s' druge strane mi je nekako to isuvise kratko vreme, samo dva-tri dana?

 

Link to comment
  • 1 month later...

Nije za veceras, vec za predstojeci Nippon Connection festival.

Tetsuo: The Iron Man vs Tokyo Fist?

Secam se nekih inserata iz Tetsua iz Sok koridora, toliko..Blago naginjem ka Tokyo Fist, bez nekog racionalnog objasnjenja.

Tsukamoto ima i novi film iz 2018: Killing, koji ne deluje sad ne znam koliko primamljivo na papiru

Link to comment
  • 1 month later...

ovde sam u selu jedno tri nedelje, otključani kanali na totalu su dostupni a ja sam uspeo da odgledam do kraja samo 2 filma"večeru" s girom i "stranu 8" s bilom najtijem. sve ostalo sam bataljivao posle 10 - 15 minuta

preporučite mi štogod za naredna 3-4 dana a da nije sa vampirima, vanzemaljcima, spajdermenima, rokijima, ....tabačinom, krljanjem automobila i krevetskom gimnastikom reda radi.

 

inače, vraćam se svojoj kolekciji na disku

Link to comment
16 hours ago, djordje geprat said:

 

preporučite mi štogod za naredna 3-4 dana a da nije sa vampirima, vanzemaljcima, spajdermenima, rokijima, ....tabačinom, krljanjem automobila i krevetskom gimnastikom reda radi.

 

 

Salesman 1969
The Spider's Stratagem 1970    
The Hospital 1971
Bill Douglas Trilogy: My Childhood 1972
 My Ain Folk 1973 
My Way Home 1978
Save the Tiger 1973
Harry and Tonto 1974
Smile 1975
Mikey and Nicky 1976 
Looking for Mr. Goodbar 1977
Who Is Killing the Great Chefs of Europe? 1978
Wise Blood 1979
Melvin and Howard 1980

Link to comment

hvala vam svima na trudu. ono što sam zaboravio da pomenem je da su zaključani HBO i sinemax a otključani neki filmbox kanali. dodatni zajeb sa totalom je pretaga koja je dosta zamorna. ima dosta vrednog pažnje.

 

još jednom, hvala.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...