Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

41 minutes ago, Host said:

OK, dosta zajebancije, sta da gledam veceras?

 

Akcija, hajst, kurve, droga, dijamanti. 

 

Arizona - nema 70% od ovog sto si nabrojao, ali ima kidnapovanja, crnog humora i traje samo 80 minuta.

Pocinje slucajnim zlocinom, a zatim (pogresan) korak po korak i eskalira u totalnu katastrofu.

Ja bih preporuku za neki film sa slicnim zapletom (a da nije A Simple Plan ili Very Bad Things)

 

 

 

 

 

Link to comment

RTS 2 (repriza je 03.15)4 u toku je dokumentarac o Markesu. 

Kako su ovakvi dokumentarci uybudljiviji od mnogih "igranih" filmova. 

U ovo vreme obiæno niko nema vremena i ž'ivaca da gleda bilo šta na miru.

Spoiler

Isplati se ispeći tikvice i patlidžan na maslinovom ulju /prethodno uvaljati u heljdino brašno/, pa oladiti i onda filovati ABC i mladim sirom Prezident, posoliti i pobiberiti /možda dodati seckanu papričicu ljutu/ i ohladiti u frižideru pa pogledati reprizu uz ledeno pivo i švapski hleb.

 

edip: Kastro, Markes i Ted Tarner (korisni idiot, sav se raspekmezio od uvlačenja u dupe Fidelu) i Kastro kaže:

- Sve je teže ubediti Gabija da postane komunjara kako se sve više bogati!

A Tarner se ulagivački smeje.

E, taj tekst je Katstru napisao pisac za stendap komičare iz HOlivodu za skupe pare.

Edited by kud_genijalci
setio sam se još nečega
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

večeras na sinemaniji pola sata pred ponoć "REZ".

Quote

In 1915 a man survives the Armenian genocide in the Ottoman Empire, but loses his family, speech and faith. 

vredi više od 6.3 po IMDBu

Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Nije hitno za večeras.

Ide retrospektiva filmova N.Roega pa bih mogla da izdvojim vreme za jedan od sledećih
filmova: Eureka, Insignificance, Bad Timing, Track 29, Performance. Walkabout, koji mi deluje dosta zanimljivo, sam već propustila. Koji bi bio the one? Eureka ide već u nedelju, ostali do kraja meseca.

Link to comment

Za mene su njegovi najbolji filmovi iz 70-ih, pa uz one koje si vec navela, ako dosad nisi gledala Don't Look Now i The Man Who Fell to Earth, to pod obavezno..

 

Oni iz 80-ih su mi nesto slabiji, ali ima dobrih..

Link to comment
Za mene su njegovi najbolji filmovi iz 70-ih, pa uz one koje si vec navela, ako dosad nisi gledala Don't Look Now i The Man Who Fell to Earth, to pod obavezno..
 
Oni iz 80-ih su mi nesto slabiji, ali ima dobrih..
Ta dva sam jedina i gledala. Ali ne mogu da priuštim sebi više od jednog nejgovog filma, hoću da gledam dva od Parviza Kimiavija takodje, zato gledam za koji da se odlučim :D
Link to comment
12 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Za mene su njegovi najbolji filmovi iz 70-ih, pa uz one koje si vec navela, ako dosad nisi gledala Don't Look Now i The Man Who Fell to Earth, to pod obavezno..

 

Oni iz 80-ih su mi nesto slabiji, ali ima dobrih..

 

12 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Aha, sad razumem, od nabrojanih hoces jedan. Ja bih gledao onda Perfomance..

 

 

Ja sve do ovog mog fotelje stanja nisam mnogo gledao filmove a bio sam sklon preziranju serija.

 

Ali, sad već dve i po godine nemam šta da radim osim da slušam muziku i pogledam koješta kad muzika preoptereti.

 

I pre jedno godinu i po dana napišem ovde: Gledao sam neki film, Dont look now. Pogledao sam ga jer sam slučajno naleteo na informaciju da postoji film u kome glume Džuli Kristi i Donald Saterlnd. A oboje  volim. Lepi su. I napisao sam da je film dobar i čudan, kao da ga je režirao slikar

I odmah su svi skočili i rekli: ma to je Roeg (nikad čuo do tad), to je remekdelo,  to treba da se gleda, pohvališe me na (slučajnom!) izboru i tako......osetio sam se dobro, ja laik pohvaljen od strane iskusnih filmofila  :kecman:

 

I rekoše mi tad za Performance. U kojem glumi Mik Džeger. E, pa ima gomila osoba s kojima bih rado uživao u seksualnim odnosima. Uglavnom su to žene ali medju njima su i Bred Pit iz  Fajt Klaba i Džeger sa početka sedamdesetih. I rekoh sebi: Performance moram gledati.

A onda sam video sliku sa wiki stranice

 

Performance_poster.jpg

 

 

Jbt, to nije moj Džeger, ne'š jebat'.

 

I nisam pogledao film.  :dry: 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...