Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Kod mene u kraju pre dva dana neki idiot vozio (?) sa skoro 2 promila alkohola, ubio ženu koja je stajala na pešačkom ostrvu. Centar Novog Beograda jbt, topik da se preimenuje u "na drumu i ulicama". 

Link to comment
  • 5 weeks later...
Quote

Od samo jednog poginulog u 2019. u Oslu, još je zanimljiviji podatak da po prvi puta u povijesti tijekom čitave protekle godine na norveškim prometnicama nije poginulo nijedno dijete mlađe od 16 godina. U čitavo državi!

 

https://vozim.hr/dok-se-u-hrvatskoj-dnevno-gine-na-cestama-u-oslu-je-tijekom-citave-2019-te-poginula-samo-1-slovima-jedna-osoba/?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2bexchange

Edited by darling
Link to comment
  • 1 month later...
On 8.12.2019. at 21:28, Valkyrie said:

Kod mene u kraju pre dva dana neki idiot vozio (?) sa skoro 2 promila alkohola, ubio ženu koja je stajala na pešačkom ostrvu. Centar Novog Beograda jbt, topik da se preimenuje u "na drumu i ulicama". 

Uvažio sam tvoj predlog imajući u vidu i užasan događaj od pre neki dan. 

https://www.telegraf.rs/vesti/hronika/3153588-rekonstrukcija-uzasa-u-tri-slike-ovako-je-poginuo-mladi-vozac-gsp-a-takve-nesrece-su-retke-i-kobne

Zamisli voziš gradski autobus, mala brzina, mnogo je tu lima da te štiti, šta može strašno da ti se desi? Ipak može. Ode još jedan mlad život. :sad:

Edited by nesha taxista
Link to comment
  • 2 weeks later...

Koliko je strašno ovo gledati sa svešću da se stvarno dogodilo a da nije neki specijalni efekat u filmu. Jadna žena, nadam se da će se izvući. Još dete vodila za ruku... 

Edited by Valkyrie
Link to comment
  • 2 weeks later...
Quote

Ponovljeno suđenje Aleksandru Mitroviću (28), sinu vlasnika RTV Pink Željka Mitrovića, koji je optužen da je u julu 2013. izazivao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginula Andrea Bojanić (17), trebalo bi da otpočne danas pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu. Prethodnu presudu kojom je Mitrović bio osuđen na 12 meseci kućnog zatvora s nanogicom, ukinuo je Apelacioni sud i naložio da se suđenje ponovi.

 

https://nova.rs/hronika/sedam-godina-kasnije-novo-sudenje-sinu-vlasnika-tv-pink/

Link to comment
  • 3 months later...

Priča mi čovek pre neki dan na Vencu kolona se otegla, kad je obišao uzročnika vidi auto ŠA table, ide 40, vozi dete ne starije od 12 godina, ima suvozača (otac?). 

Link to comment
  • 1 month later...


 

Sportski komentator Milojko Pantić (73) uleteo je u alokoholisanom stanju svojim automobilom u pešačku zonu večeras u Pećincima. 

Pantić je uspeo da se zaustavi tek kada se popeo automobilom na betonsku binu, a nakon saobraćajne nezgode alkotestiranjem mu je utvrđeno 1,61 promila alkohola u krvi.

On se svojim “fordom” nešto pre 22 sata kretao Školskom ulicom u Pećincima i prilikom dolaska na raskrsnicu sa ulicama Posavskog odreda i Braće Krstić nastavio kretanje voziliom pravo, ušao u pešačku zonu i popeo se na betonsku binu koja se tu nalazi i zaustavio se na njoj.


 

milojko se ne trezni

 

 

 

ford je moj bold

:fantom:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...