Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Ja sam se doduše juče zadesio na delu autoputa od Đera ka AT. Ne preterujem, duplo brže sam vozio (90km/h, po ograničenju) po magistrali od Dunajvaroši preko Sekešfehervara do Đera, M1/E60 mi je trebao samo da pređem na isključenje za Šopron. Šta je bilo na Nikelsdorfu, ne smem ni da zamislim, a na Horgošu se čekalo 8 sati, tako je naših 3.5h na Bajmoku ispalo sitnica. Onakav haos sam juče prvi put video. Turci su ipak prvaci u sezonskoj seobi, prvo jer ih ima više, drugo jer nije isto Milano - Kluž i Stokholm - Konja.

Link to comment

Ma sve to OK, nego meni smesno kada se setim prvog iskustva sa Rumunima, pre podosta godina: vozim i skontam da su svuda oko mene italijanske tablice, nepregledne mase i ne znajuci o cemu se radi pocnem da penim nesto u stilu 'sta je bre ovim Italijanima pa navalili, gde ce koji...' :isuse: 

U tek kod Segedina na odvajanju za Mako, skapiram o cemu se radi... :D 

Link to comment
  • 2 months later...
1 hour ago, nesha taxista said:

Ali pazi, vozi skupog Merdžana, a stisao se za road kameru pa snima mobilnim. 

nije ovo mečkin cockpit

plus, mečka nema grbu na haubi

:fantom:

 

Link to comment

 

8 minutes ago, levi said:

možda zato žuri, da stigne kod majstora

Bar da nađe nekog za glavu. Kola se lako dovedu u red. 

Trebalo bi i kod nas da se uvede da se uvažaju i snimci napravljeni na ovakav način. U Americi lik vozio 306 na sat tamo gde je znao da nema kamera, to slikao telefonom i okačio na fejs. Sledećeg dana ga je pokupila policija. Zatvor + velika kazna + otišla dozvola. 

Edited by nesha taxista
Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nije ovo mečkin cockpit

plus, mečka nema grbu na haubi

:fantom:

 

Da, sad i ja vidim, sličan je, ali nije. Dizelaš definitivno i 90 na sat u naseljenom mestu. Čini mi se da Gli samo za tu brzinu jedva sačuvao dozvolu, a gde su ostale budalaštine koje smo videli. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...