Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Drugara, i još njih par lik iz suprotnog smera očešao tip mrtav pijan, uredno snimljeno na kameri sa šoferke ali džabe, nije validan sudski dokaz jer jebiga. Mada me i dalje drži da kupim i pravim kompilacije na yt.

Link to comment

Pa ipak, u Nemačkoj je broj nesreća pri velikim brzinama na autobanu zanemarljivo mali. 

 

Naravno da kontrola pri tim brzinama nije ista kao pri 60 ili 90. Ali 120 ili 150? Nema baš nikakve razlike u modernim automobilima. Ako dođe do nekog sranja, ni na 120 neće reakcija vozača ništa moći da uradi.

Link to comment
10 hours ago, desboj said:

Drugara, i još njih par lik iz suprotnog smera očešao tip mrtav pijan, uredno snimljeno na kameri sa šoferke ali džabe, nije validan sudski dokaz jer jebiga. Mada me i dalje drži da kupim i pravim kompilacije na yt.

Moze da se koristi. Nema apsolutnu snagu kao npr. snimak sa policijske kamere, ali nema razloga da ne moze da se koristi kao dokaz.

Link to comment
2 hours ago, Sammael said:

Pa ipak, u Nemačkoj je broj nesreća pri velikim brzinama na autobanu zanemarljivo mali. 

 

Naravno da kontrola pri tim brzinama nije ista kao pri 60 ili 90. Ali 120 ili 150? Nema baš nikakve razlike u modernim automobilima. Ako dođe do nekog sranja, ni na 120 neće reakcija vozača ništa moći da uradi.

Ima razlike, kakve-takve, ali ipak ima.

 

A najbitnije od svega je to sto ne drzis sebe na uzdi zarad policijskih kontrola, kazni koje sleduju i statistika, nemackih ili bilo cijih, nego zarad sebe i drugih.

To je sustina.

Link to comment

Ja sam više puta vozila 150 na autobanu u nekom radijusu od 100km oko mog mesta, vikendom ili uvece kada je dosta praznije i opušteno, na ravnom putu koji ima tri vozne trake. Jednostavno nisam ni primetila da idem tako brzo (a obilazili su me mnogi, ti su kapiram išli brzinom svetlosti). U tim idealnim uslovima čovek ne primeti da vozi preko redovnih 130, i kada bih shvatila, usporila bih do 130, a onda bi mi se to učinilo bezveze, kao da zadrzavam saobraćaj i ličim na takozvane sofe (SOnntagsFAhrer, nedeljni vozači, koji nemaju šta drugo da rade vikendom po lepom vremenu nego da sednu u svoj auto, odu na autoput slobode i voze 70, u srednjoj traci najbolje)

Link to comment
9 hours ago, precog said:

te u srednjoj traci bih sleperom gazio, a onda one u krajnjoj levoj koji misle da im je babo kupio drum.

 

Ok brt ako nema krajnje desne onda narod bolje da ne krece na put :fantom:

Link to comment
  • 1 month later...

imamo pobednicu

 

900CBBFB-A4A9-42B9-AB09-5B039B59C74C.thumb.png.039995ce3f04ac6d094428490827170e.png

 

snimak od 60 sekundi vožnja suprotnim smerom, od hitne pomoći pa do posle autokomande. cenim da je terala preko 80km/h

Link to comment

luda il drogirana. nema četvrto

 

ajd i nekako da shvatim da uđeš u kontra smeru u jednosmernu ulicu, al sestro na auto-put u kontri. pa kako bok te ubio

Link to comment

Pa lako, dozvolu je ko zna kako dobila, a znakove ne zna, ili ne gleda. Osećaj za vožnju nema jer bi već na uključenju shvatila da nešto nije kako treba. Kad se uključila to je autopilot, mozga nema.

Link to comment

ma koji znakovi, sto kaze kums da je jednosmerna pa da nije videla znak

za ulazak na autoput u suprotnom smeru trebas biti potpuni idiot

 

e, a otkud znamo da je zensko? na originalnoj vesti ne pominju pol

 

inace, danas opet nesto slicno, malo falilo da se zavrsi tragicno:

https://www.telegraf.rs/vesti/hronika/3073662-stravican-udes-na-auto-putu-bezao-od-policije-pa-se-zakucao-u-lastu-punu-putnika

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...