Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

nema topik idioti na drumu...

 

pametnica u Cetinjskoj stoji u desnoj traci sa upaljena sva 4 migavca. Ja krenem da je obilazim biciklom i ona odjednom resi da ode na onaj parking i isece me a da nijednog trenutka nije ugasila sva 4.

Link to comment

Prošle nedelje, kod naplatne rampe kod Pazove...

 

Vozim ENP trakom, i lik skreće iz regularne trake u moju i naglo koči... Seo sam na kočnicu koliko sam mogao, usrao sam se da ću ga raspizditi... Stajem na pola metra od njegovog auta, uz škripu kočnica, gledam, dajem žmigavac, zaobilazim ga, gledam ga, svira mu, lik u fazonu WTF!, šta sam uradio i nešto me psuje...

 

Jebem ti budale...

Link to comment

Udario lisicu juče na auto putu iza Sremske Mitovice. Sedela na sred trake noću, a ja vozio 100 na sat, nije bilo teorije da je izbegnem.

 

:ph34r:

 

Otkud lisica na auto putu, čemu služi jebena ograda, ukoliko je uopšte ima na tom delu?

 

Još uvek se nerviram zbog nesrećnice.

Link to comment
27 minutes ago, Anonymous said:

Udario lisicu juče na auto putu iza Sremske Mitovice. Sedela na sred trake noću, a ja vozio 100 na sat, nije bilo teorije da je izbegnem.

 

:ph34r:

 

Otkud lisica na auto putu, čemu služi jebena ograda, ukoliko je uopšte ima na tom delu?

 

Još uvek se nerviram zbog nesrećnice.

Nema ograde, koliko ja znam nigde na tom delu...

 

A znam dobro, vozim batr jednom nedeljno tuda, poslednjih par meseci... U stvari, u Stradiji na jako malo mesta ima ograde... :(

Link to comment

ta ograda u sremskom delu autoputa bratstva jedinstva nije napunila ni 2 meseca zivota kad je namestena neke 1990-e. bilo zice da se kupi tih dana za dzab-dzabe 

Link to comment

Koliko se sećam te ograde su krenuli intenzivnije da obnavljaju/postavljaju tek nakon što je tadašnji ministar Jočić doživeo saobraćajku i ostao nepokretan...

Moju bezbednost, bezbednost stanovanja, kretanja, rada i sve drugo, po zakonu i propisima preuzeli su drugi. Država. Morao sam da se ponašam kako propisi nalažu. Imao sam poverenje. Nisu me sačuvali. Nisam ni prvi, ali bih želeo da sam poslednji. Ono što je mizerno jeste da u ponašanju države i njenih institucija nema krivca i da niko ne snosi štetu. Dužina i mučan način na koji pokušavam da ostvarim ono što mi pripada, da bih mogao da živim, vređa dostojanstvo...

Link to comment
4 hours ago, pacey defender said:

Uzas. Dobro da si ziv ostao. 

 

Treba lepo da skinu oznake da se radi o autoputu, ako vec ne mogu da obezbede neophodnu infrastrukturu. 

 

Upravo tako, pa da onda vozimo 60 na sat i dobro otvorimo oći kao na Ibarskoj. Pri 100 na sat nema teorije da čovek izbegne lisicu u mraku. Da sam divljao verovatno bismo svi izginuli, ali je put u raspadu pa nisam.

Link to comment

http://rs.n1info.com/a386724/Vesti/Nesreca-na-autoputu-kod-Velike-Plane.html

 

Quote

 

Prvo se u smeru ka Beogradu, kod motela "Stari hrast", zaustavio vozač kombija, izašao iz vozila i sagnuo se ispod, sa zadnje leve strane, da pogleda gde je kvar. U tom trenutku na njega je naleteo "seat kordoba", koji se kretao srednjom trakom.

Od siline udarca na licu mesta poginuo je vozač kombija koji je stajao pored svog vozila, ali i dete u "seatu" koje je nevezano spavalo na zadnjem sedištu.

 

 

Pa jebote jebote, koliko nenormalnih stvari u samo dva kratka pasusa! :ph34r:

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 4 weeks later...

malo se previse zalaufao na nagibu, dok je preticao. verovatno vozac nije bio svestan koliko je promenio brzinu pa je kasnio sa reakcijom. promasio je put za sirinu tocka, sto znaci da je verovatno tako isplanirao da zavrsi preticanje, uz desnu crtu. ko zna zasto, mozda je to neka losa navika vozaca

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...