Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Druga bi pesma bila po Srbiji da se ovako sudi (lik je u trkama ubio majku i jednogodisnje dete). Pratiti kako lik reaguje ocima na drugu kaznu kad mu dodje do glave da ce izaci iz zatvora za 24 god:

 

 

 

Edited by bags
  • +1 3
Link to comment

Pre neko vreme vraćam se kući iz BG, pola 9 možda i 9, klasika kroz grad gužvica a ženska cepa Punta autoputem bez svetla, prolazi odvajanje za Zemun, aerodrom, tamo negde prestaje i rasveta a ona samo gas. Ablenduju, sviraju, ne jebe živu silu ide preko 130. Zovem policiju kaže policaja žao mi je, imam samo dve patrole, jedna nešto obezbeđuje, druga na odvajanju za Miloša velikog

Happy Adam Scott GIF by Sky

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nisu ubice al nisu ni daleko, likovi na kvadovima. Počelo je pre par godina, sad ih ima već nekoliko. Ne zna se šta je gore, kad vidim šabana u beloj trenerci i patikama kako staje sa kvadom na pumpi ili kad krenu da jurcaju glavnom ulicom, odvratan zvuk, kao da turira traktor. Drumovi će poželeti motora.

  • +1 3
Link to comment
Nisu ubice al nisu ni daleko, likovi na kvadovima. Počelo je pre par godina, sad ih ima već nekoliko. Ne zna se šta je gore, kad vidim šabana u beloj trenerci i patikama kako staje sa kvadom na pumpi ili kad krenu da jurcaju glavnom ulicom, odvratan zvuk, kao da turira traktor. Drumovi će poželeti motora.
Ovde po blokovima i nasipu i keju izuvaju...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 1 month later...

Svakave budale voze, ja sam mogao juče poginuti na autoputu, samo da sam imao slabiji  auto, bukvalno me izvuklo to što imam 200 konja i ubrzanje koje prosečan auto nema...

 

Vozim oko 130 na autoputu, zaobišao sam auto i ostao u levoj traci... Lik mi se u BMW X6 pojavljuje odjednom pozadi i blinka, ja izgledam kao da stojim spram njega (koliko je on morao ići 220-250?), a ludi Turčin kog sam obišao dodaje odjednom gas i hoće da me pretekne iz desne trake...

 

Stisno sam gas, isekao Turčina, ovaj u BMW.u je prohujao iza mene toliko blizu da mi se senzor za parkiranje uključio... Otišao do zaustavne trake, koliko sam cimnuo...,

 

Jebem ti idiota, da ti jebem...

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, borris_ said:

Moze li neko da mi objasni kako je ovo moguce?

Da puste covjeka koji je pobjegao sa lica mjesta da se brani sa slobode.

Je li to u srpskom pravu dozvoljeno?

 

Reporterka TV Prva slomila se pred kamerama - dete poginulo, a vozač na slobodi VIDEO - Vesti - Život - B92.net

 

Nije smelo da se desi ako je sve tačno - pobegao, osuđivan, nema prebivalište...

Link to comment
14 minutes ago, radisa said:

Svakave budale voze, ja sam mogao juče poginuti na autoputu, samo da sam imao slabiji  auto, bukvalno me izvuklo to što imam 200 konja i ubrzanje koje prosečan auto nema...

 

Vozim oko 130 na autoputu, zaobišao sam auto i ostao u levoj traci... Lik mi se u BMW X6 pojavljuje odjednom pozadi i blinka, ja izgledam kao da stojim spram njega (koliko je on morao ići 220-250?), a ludi Turčin kog sam obišao dodaje odjednom gas i hoće da me pretekne iz desne trake...

 

Stisno sam gas, isekao Turčina, ovaj u BMW.u je prohujao iza mene toliko blizu da mi se senzor za parkiranje uključio... Otišao do zaustavne trake, koliko sam cimnuo...,

 

Jebem ti idiota, da ti jebem...

 

ostao si u levoj traci dok si zaobilazio ili si nastavio da vozis levom neko vreme jer nikoga nije bilo?

Link to comment
8 minutes ago, extragluv said:

 

ostao si u levoj traci dok si zaobilazio ili si nastavio da vozis levom neko vreme jer nikoga nije bilo?

Samo dok sam ga zaobilazio, retko vozim  levom trakom, zbog budala koje misle da je leva traka za 180+...

 

Obišao, nisam turčinu odmakao puno, tj, cenio sam da teba još malo da pobegnem, pa da se vratim... Kad sam krenuo u preticanje budale sa BMW-om nije bilo u retrovizoru...

 

Ja sma turčina obišao sa 130-140, on je vozio recimo 110-120 u trenutku preticanja, preticanje je možda malo duže trajalo, ali nisam video razlog da divljam dok pretičem... I nije mi jasno zašto je on odjednom dao gas...

 

Suštinski, totalno je nebitno šta sam ja radio jer ničim nisam ugrožavao saobraćaj i vozio sam u granicama propisa...

Link to comment

Ti što voze kao da je autoput samo njihov pa se zabijaju u gepek i blinkaju i maltretiraju druge vozače - trebalo bi da budu podvedeni pod onu uopštenu stavku kod nasilničke vožnje. 

  • +1 5
Link to comment

nacelno si u pravu (radisin slucaj) ... ali ima toga i na drugoj strani spektra

voze oba oko stotke (istom brzinom) i preticu se pola sata ... ili netko jednostavno voli da vozi levo

blinkam, sviram,  kosa mi se dize ... ne vredi

Link to comment

Ovo sam i ja iskusio na Milosu Velikom vise puta, vozim oko 130, preticem nekoga, a on mi blinka sa 300 metara, priblizavajuci se 200 na sat... 

Samo nastavim da vozim svojom brzinom i ignorisem ga, ukljicim svacetiri migavca da bih idiotu stavio do znanja da sam svestan njegovog postojanja... Najbolje bi bilo kada bi mogao da me preskoci...

Link to comment
10 minutes ago, cedo said:

nacelno si u pravu (radisin slucaj) ... ali ima toga i na drugoj strani spektra

voze oba oko stotke (istom brzinom) i preticu se pola sata ... ili netko jednostavno voli da vozi levo

blinkam, sviram,  kosa mi se dize ... ne vredi

Pa da, ali nisam ja išao 110 a on 105...

 

Išao sama u granicama, on ispod...

 

Umem i ja da vozim van tih pravila, uostalom ja sam valjda jedini na forumu koji je platio ono po proseku između dve rampe na autoputu...

 

Ono što je meni fascinantno ovde da ludak nije ni u jednom trenutku ukočio i spustio brzinu, da nisam cimnuo, on bi završio u meni... Zašto to?

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Valkyrie said:

Ti što voze kao da je autoput samo njihov pa se zabijaju u gepek i blinkaju i maltretiraju druge vozače - trebalo bi da budu podvedeni pod onu uopštenu stavku kod nasilničke vožnje. 

 

To se po zakonu, mislim, i tretira kao nasilnička vožnja ali treba sve to dokazati i provući kod sudije...

 

Jedino da ga presretač snimi otpozadi kada to radi, ne vidim drugi način. Čak i kada bi neko imao dash cam na zadnjem staklu da snima šta se dešava pozadi, nisam siguran da naše pravosuđe prihvata takve privatne snimke kao dokaze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...