Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

  • 3 months later...

Umalo da autom udarim biciklistu, Wolt razvozača. Vozio je Sarajevskom u suprotnom smeru, vozačkom levom trakom, svojom desnom, sa slabim farom, mat plavim prslukom, po mraku dok pada kiša. Prešao sam u srednju traku na vreme.

 

Ja stvarno ne znam koji je q biciklistima u ovom gradu, ponašaju se kao da pravila za njih ne važe, a ranjiviji su od bilo koga na točkovima.  

Edited by pacey defender
Link to comment
1 minute ago, pacey defender said:

Umalo da autom udarim biciklistu, Wolt razvozača.

Ne zameri na crnom humoru, ali nisi se kvalifikovao za temu.

 

Samo četvore oči i puna koncentracija non-stop. Biciklisti ne moraju ni da poznaju pravila. Kao da nije dovoljno što ih ni vozači ne poznaju kako treba. Tuga kad vidiš komentare na one tekstove "ko ovde ima prednost".

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Zeleni sto said:

Biciklisti ne moraju ni da poznaju pravila.

kako? kako? kako?

 

biciklista na kolovozu je učesnik u saobraćaju kao bilo ko drugi. to što za njegovo učestvovanje u istom ne postoji nikakav test ni obuka ne znači da nije u obavezi da zna elementarna saobraćajna pravila i da ih se pridržava

 

nekadatm se to učilo u oš na oto-u

  • +1 1
Link to comment

Pa pozeljno je da znaju..ali ne moraju, niko im nece oduzeti bicikl ili dodeliti kaznene poene..mogu samo glavu da izgube.

 

Pre par dana su vrsacki saobracajci, suoceni sa ozbiljnim targetom koji im je izdao novi nacelnik, parkirali patrolni auto na obodu centralnog gradskog trga i sacekivali bicikliste koji se voze po istom. To je, jelte, zabranjeno. Kako koji naidje, samo upale rotaciju i nateraju ga da parkira bicikl pored njih dok mu ispisu kaznu. 

Ljudi nisu znali da ne smeju biciklom po trgu, pitaj Boga sta sve jos ne znaju da su u obavezi dok pedalaju.

Link to comment

Ja imam hejt za motrbicikliste, desilo mi se pre par dana...

 

Crveno, semafor, ja stojim u srednjoj traci prvi, on mi priđe sa desne strane i ukopa se ispred mene, sa desne strane... Problem je što ja gledam na levo na semafor i suštinski ga ne vidim, a on ne vidi semafor jer se gura da bude ispred...  Drugi problem je što on ne očekuje da ja imam ubrzanje koje imam... Sva sreća da je stao preblizu, da su mi se senzori uplaili i zapištali, mogao sam ga oduvati kao slinu, ja bi krenuo pre njega, on ne bi stigao ni da krene... Debil...

 

Najgore ja bi bio kriv... Kako ga ne vidim, jel... Pa jebeno ne očekujem da mi prilazi sa desen strane i jebeno ne očekujem da nisam prvi kad stojim prvi...

  • +1 1
Link to comment

pet puta sam vratila da odgledam, jebeno ne verujem koja scena! i vuče čoveka po asfaltu, mrtav ladan... gde je ovo KUMSe, neki mali kružni(?)sa sve spomenikom?

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

pet puta sam vratila da odgledam, jebeno ne verujem koja scena! i vuče čoveka po asfaltu, mrtav ladan... gde je ovo KUMSe, neki mali kružni(?)sa sve spomenikom?

Vojvođanska prema Ledinama?

  • +1 2
Link to comment

gta nbg

 

bukvalno debil nije u stanju da razluči igricu od real life-a

 

sreća te naoružanje nije dostupno u maloprodaji, ovde bi bukvalno bilo na storine mrtvih dnevno

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...