Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

On 4.11.2020. at 21:48, pbg12345 said:

da, napisah to kasnije

 

dakle, opet, pisem o regularnim okolnostima, gde likovi koriste to prvo iskljucenje pre stanice i hitne da bi tuda ubrzali i vratili se nazad na autoput pre onih koji su ostali na autoputu

nešto slično, jes' da nije autoput, video sam na magistrali kod petlovog brda. ide od orlovače, crveni se semafor kod metroa, čovek skrene desno na parking, obiđe semafor i vrati se na drum ka gradu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

NSFW

 

 

Nasilnik je vozio uzbrdo ka Topčiderskoj zvezdi, uz punu liniju. Ovaj ga je pretekao pa je tako isprovocirao nasilnika da ga pretekne, zaustavi i napadne.

Mislim da su se razišli čim sam ih obišao jer sam video da me je nasilnik sustigao odmah posle kružnog toka.

 

Link to comment
  • 1 month later...

Navodno je vec uhapsen - N.S. iz Beograda, dvadeset godina. Ni trunke simpatije prema takvim likovima, neka ih dozivotno strpaju u cjuzu, a nek mu se posle roditelji raspituju zasto je njihovo dete u zatvoru, a necija druga nisu.

 

Inace, danas protest u Nisu zbog ovoga. Izgleda da narod mora na ulice svaki put, za svaki pojedinacni slucaj, da bi se isterala neka pravda.

Link to comment
On 24.11.2020. at 0:33, Tale said:

NSFW

 

 

Nasilnik je vozio uzbrdo ka Topčiderskoj zvezdi, uz punu liniju. Ovaj ga je pretekao pa je tako isprovocirao nasilnika da ga pretekne, zaustavi i napadne.

Mislim da su se razišli čim sam ih obišao jer sam video da me je nasilnik sustigao odmah posle kružnog toka.

 

 

kako ga je pretekao na punoj liniji?

 

Link to comment
BUMP
 
Ste ispratili ovo u NIšu? Nišlije, znali se čije je dete[emoji769] vozač[emoji769] Audija sa BG tablama?
 
 
 
Opasno se krenulo sa relativizacijom
Sa 180km/h već se stiglo do 80
Sa probne, već je imao regularnu dozvolu
Stay tuned...
Link to comment
24 minutes ago, renne said:

Opasno se krenulo sa relativizacijom
Sa 180km/h već se stiglo do 80
Sa probne, već je imao regularnu dozvolu
Stay tuned...

Ovi što su poginui su se bacili pod auto, a on je vozio pažljivo, ali eto nije stigao da zakoči.

 

U ovoj zemlji će triger za opštu pobunu protiv vlasti biti nešto banalno, ja sam ubeđen...

Link to comment

Kad već pominješ njega, gde je i šta radi Petra Cvijić?

 

https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/reportaze/aktuelno.293.html:590619-Petra-Cvijic-Kamenujte-me-ako-vam-je-to-uteha-ali-ja-nisam-kriva

 

U JEDNOM trenutku strašnog javnog linča pomislila sam da izađem na Trg Republike, donesem vreću kamenja i kažem: Eto, kamenujte me. Kamenujte do smrti, kad ste mi život već uništili. Kamenujte me, ako vam je to uteha, ali ja nisam kriva. Tragedija te porodice i moja je, lična, tragedija. I, nije tačno da sam bahata, bezobzirna. To mogu da potvrde svi koji me suštinski poznaju. A, više gotovo ne prepoznaju onog prijatelja, punog života, ljubavi za svakog. Punog radosti zbog posla koji sam započela u 19. godini, u međuvremenu završila i studije... Pitala sam se i pitam se je li greh što su mi priroda i genetika saveznici da izgledam pristojno. Mnogi kažu "lepo".

 

 

:ajde:

Edited by napadaj
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

milenko milisavljević će biti advokat 1/1

:fantom:

 

A veštaćiće ekipa koja je veštačila u slučaju Mitrović...

 

I biće majka kriva što je dete od 12 godina pustila na ulicu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...