Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

primera radi, 2 - 4 su teska artiljerija, za to masiv rispekt, znam da ti nije bilo lako da kazes, i nadam se da ti je sada ipak lakse.ali sta znaci priznajes da ne volis azru???pa ja jos uvek skupljam hrabrost da priznam da volim azru.
Mrzim Azru i sve sto ona predstavlja i izaziva... oduvek!Nego, hteo sam da kazem kako je to jedna od onih stvari koju nikada ne mozes pogoditi... Vidis coveka, pametan, konta stvari, slusa dobru muziku i onda mu izleti "Ma, sto kaze Dzoni Stulic..." - NEEEEEE! Pa, nemoj! Naucio sam da prepoznam cak i chetno-streetpunk-pravoslavne mistike ali Azricari mi beze klasifikaciji...U Boru Corbu se razocaras sa 10 godina (ako si rodjen 1980.) a sa 13 pa nadalje ga mrzis. U Balasevica se razocaras sa 18, ne mrzis ga ali ti postane jadan. Klasike moras da mu cenis. "Noc kada sam popusio kurac", "Prica o Lazi Teleckom"...Madam Edit: "See no evil" je bas dobra pesma sa albuma od kog su priznanja pocela, mada ju je svako bolje obradio. Ko god se uvatio... Edited by Mp40
Link to comment
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

1. Punk (čist) mi ide na živce 2. Nisam nikad mogao da slušam Sonic Youth 3. Obožavam Kim Wilde (glas)PS Ne razumem zašto je toliko :thumbdown: slušati metal? Pod uslovom da ne moraš da slušaš metalca kako ti priča o muzici

Link to comment

Ne mogu Jarbole da shvatim nikako, mislim lepi momci intelektualci samo mi nije jasno šta traže u muzici.Pearl Jam na koje se ložila moja stara ekipa a ja nisam mogao da ih ispratim u tome.obožavam Vesnu Zmijanac i Stojanku, al ne majku knežpoljku, nego Novaković Stoju. To su jedine dve žive i aktivne pevačice koje imaju osećaj za sevdah i dert u sebi.

Link to comment

ja nikad nisam kapirala voljenje haustora, kao i simpatije koje ljudi gaje prema mrtvim clanovima ekv-a... mislim, idolopoklonstvo i tako to.kajli i madonna. madonna malo vise. mnogo vise. volim. mnogo.[i gwen stefani ima jebeno dobre noge i spotove... i super pesmice :blush:]

Link to comment
Mrzim Azru i sve sto ona predstavlja i izaziva... oduvek!
shvatio sam to.nego mrzeti azru je bas kul, sta tu ima da se stidis i "priznajes"?u urbanom drustvu je danas frka priznati da je volis.aha, ili zapravo priznajes i stidis se samo svoje nemoci da prepoznas fanove...
Nego, hteo sam da kazem kako je to jedna od onih stvari koju nikada ne mozes pogoditi... Vidis coveka, pametan, konta stvari, slusa dobru muziku i onda mu izleti "Ma, sto kaze Dzoni Stulic..."
:lol:pa ogromna je razlika izmedju toga i priznanja da su (mi) recimo naizgled lijepa i nedjelja popodne jebiga genijalne pesme (kao btw i sanjao sam nocas da te nemam :blush:)i meni se ta srednjskolska religioznost svojedobno smucila, ali mislim da ona (odbojnost) vodi preterivanju na drugu stranu, a i nisam je (religioznost) nesto ni primetio kod odraslih ljudi.ako zanemarimo te socio-kulturoloske nusefekte, cini mi se da je poredjenje raznih azrinih ploca sa corbom ipak surovo. ista stvar i sa doorsima, koji kad sad pogledam muzicki uopste nisu losi (mada su love mnogo bolji).
Madam Edit: "See no evil" je bas dobra pesma sa albuma od kog su priznanja pocela, mada ju je svako bolje obradio. Ko god se uvatio...
ma dobro je onako objektivno dosta toga, ali ne vidim sta je tako genijalno, meni to sve zajedno nista ne znaci. a stalno ga guraju u top 10 ikada i slicno.
Link to comment
[i gwen stefani ima jebeno dobre noge i spotove... i super pesmice :blush: ]
jebote sad ukucah u google images da vidim te noge, a ono izlece sve neka golotinja, a staklena mi vrata od kancelarije, direkt pogled iz coffee area na moj ekran.
Link to comment
jebote sad ukucah u google images da vidim te noge, a ono izlece sve neka golotinja, a staklena mi vrata od kancelarije, direkt pogled iz coffee area na moj ekran.
kahm, ne znam sta si ukucao u google images... meni izlaze ok fotke...khm.
Link to comment
freak like me ^_^ -_-
kvalitet
[i gwen stefani ima jebeno dobre noge i spotove... i super pesmice :blush:]
e, evo meni je ovo :Hail: priznanje, posto mi je gs totalni promasaj, mrtva trka sa avrli laviNJ. (samo ilustracija uzaludnosti raspravljanja oko ovoga).dalje (ovo priznanje je rizicno po rl): album sa druge strane jastukatoxic od britni, the best od white trash Edited by kingmaker
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...