Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

dalje (ovo priznanje je rizicno po rl): sa druge strane jastuka
ja sam u sedmom ili osmom razredu bio na koncertu u pioniru, nosio devojcicu na ramenima.prodavnica tajni je objektivno dobra ploca, a ni sve pre nje nisu lose -_-
Link to comment

Kada smo već među prijateljima (ali obećajte da nikome nećete reći, na časnu reč)Zovem se Yossarian, i pašće mi veliki kamen sa srca ako sa svojim vernim prijateljima podelim sledeće inkriminišuće istine...Glas Christine Aguilere, a i njen izgled :wub: , dovode ovaj moj omatoreli ticky-ticker (što bi rekli u alo-alo) u predinfarktno stanje.Azra - od prvog albuma do filigranskih pločnika, bar 30 super stvari (ono posle mi je manje zanimljivo, mada i tu uleti poneki biser, da padneš u nesvest).Atomic Kitten - jako lepi glasovi i lepe harmonije. Kad ih čujem na radiju, odvrnem zvuk.Sugababes - isto. Sergio Mendes & Brasil 66 - kičerice koje ne ubrizgavam u venu, već pravo u vratnu arteriju da brže stignu do kore velikog mozga.

Edited by Yossarian
Link to comment

laki off: treba mi, a ne mogu nikako da nadjem, tuti fruti bend, pjesma 'ti me uzbudjujes'ponude slati na pm. fala.priznanje plus: sarah vaughan ima nepodnosljiv glas. ne ruzan, ali naporan.

Link to comment

Koncert Jonathana Richmana zauzima drugo mesto na listi najgorih koncerata kojima sam prisustvovao.Imam razumevanje za ljude koji vole Balaševića.Sjebem se kad čujem Don't Speak od No Doubt. Znam tri pesme koje je Hendrix izvodio. Dve mogu da prođu. Onu treću mogu da slušam u obradi The Cure.Jednom sam bio na trance žurci, i bilo mi je ok. :unsure:pff, opet edit

Edited by Malkmus
Link to comment
:Hail: bravo za pomeranje granica!
Pa dobro bre, malo li je sto sam fiknuo punk i garage rock? Kamo ordenje za hrabrost? <_< BTW, volim Azru (doduse to nisam ni krio, pa i nije neka fora).Lloyd Coyle mi je dosadan. No commotion here. E, da, imam velike probleme da zavolim Elvis Costella, XTC i slicno. Vec 30 godina pokusavam.
Link to comment
laki off: treba mi, a ne mogu nikako da nadjem, tuti fruti bend, pjesma 'ti me uzbudjujes'
šibnuo sam ti link na PMJel se Cyndi Lauper smatra za trash :unsure: ?Takodje, još jedan glas za Sugababes & Atomic Kitten :wub: Oh, Ashlee Simpson too :blush:
Link to comment
volim jedno 5 pjesama od simply red
Neke granice moraju postojati!!!Uzasna si! Pljuv! Pljuv! Popizd! Nasrt! Ako si mislila da je ovo katolik-stajl konfesn pa da ti sad oprostimo, zajebala si se! Da neces mozda da priznas na forumu i da si ubila nekog pre 10 godina i izvukla se pa da te ne prijavimo, a? UUUUAAAAA! Ostali, pomozite...M.E.: Cyndi rocks!!! She bop i Drove all night su klasici i osecam polet u donjem delu stomaka kad ih cujem! Edited by Mp40
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...