Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

(ima toga mnogo, i mnogo gorih stvari, ali da pocnemo obazrivo...)zovem se kurdi, slusam i skupljam muziku aktivno bar 20 godina, bio sam svojedobno cak i moderator ovde, i i dalje ne razumem sta je to tako posebno u albumu marquee moon grupe television.nisam vise mogao da cutim.

Link to comment
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

Kurdi, hvala ti sto si se prvi otvorio...Imam i ja neka zapazanja i pitanja koja bih podelio sa odeljenjem...1. Zasto se cobanima toliko svidela bas Azra pa onog nesretnika i ljucku tugu iskovase u kult?2. Nikada nisam mogao da slusam Gang of Four a probao sam, bog mi je svedok!3. album "Closer" je isto dosadan i jebes ga...4. Odlicni su mi Pogues bez Shanea5. Voleo bih da izgore svi primerci svih izdanja B92 muzicke produkcije osim onih par Eva Brauna ali i tu da se izgrebu neki delovi.ima jos ali sad sam umoran...

Link to comment
(ima toga mnogo, i mnogo gorih stvari, ali da pocnemo obazrivo...)zovem se kurdi, slusam i skupljam muziku aktivno bar 20 godina, bio sam svojedobno cak i moderator ovde, i i dalje ne razumem sta je to tako posebno u albumu marquee moon grupe television.nisam vise mogao da cutim.
Priznaj da ti je omiljena ploca Kicking Television od Wilca.Meni je ceo pokret hippie, djuture sa Woodstockom, Baez, Young, Hair (koji bih mogao da odgledam jedino ko tip iz Paklene pomorandze) toliko iritirajuci da eto, ni ja nisam vise mogao da cutim.
Link to comment

1. U principu ne volim garažne bendove (što baš i ne krijem). Može 1 garažni element (kao "začin"), ali 100% garaža - jok za mene.2. Premda sam odrastao uz Clash i Pistolse, uvek sam bio Stranglers čovek. Drugim rečima, ne volim ni čist punk.3. Posedujem zabrinjavajuću količinu simpatija za heavy metal.There, I said it.

Link to comment

Ajde i ja da odam svoju malu tajnu :blush:Nikad mi nije bilo jasno kako ljudi mogu da seciraju, analiziraju i rastavljaju na činioce ono što vole da slušaju. Valjda sam zato uvek prezirao muzičke kritičare.

Link to comment
Nikad mi nije bilo jasno kako ljudi mogu da seciraju, analiziraju i rastavljaju na činioce ono što vole da slušaju. Valjda sam zato uvek prezirao muzičke kritičare.
same here. plus, ne podnosim the doors. a ni rolling stones :o :blush:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...