Jump to content
IGNORED

sons of anarchy


assück

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • goofs

    44

  • assück

    34

  • Feindouno

    31

  • Кристофер Лумумбо

    15

iskrsli svedoci
Onda sam ja istripovao da su to lazni svijedoci, posto su se u isto vreme pojavila po dva svedoka i za gazenje i za onu pucnjavu na putu.
Mogli su i nekog zajebanijeg da nadju za ulogu Popa. Koliko god da je DT bio pogodak, ovaj je po meni cist promasaj. Nervira me jos od OZa.
Bas vala mrtvi Augustus Hil ne ide... Novi clan samcroa je i jos jedan stari poznanik iz oz-a , Caki Pankamo, koji je u ril lajfu stvarno neki motordzija, valjda je i bio predsedink nekog chaptera HA. Inace dobar prijatelj sa glavesinama porodice Bonano.
Link to comment

Kul epizoda, picvajz od samog pocetka.Klej postaje Pajni 2, Pope mi se isto ne svidja, razumem da su hteli da pokazu da lik nije tabadzija-gangster, vec biznis-kingpin, ali bilo je i boljih izbora. Novi likovi su bili premalo tu da bih imao ikakvo misljenje, al' je zato Jimmy Smits totalni wtf - pimp-krimos koji niposto ne seksa svoje cinovnice, a i kad bari matorke po gradu obavezno gleda imaju li burmu. Ajdebogati.

Link to comment

Originalno.Nego,

Medju onima sto su uletili da tuku Unsera na kraju je bio neki sa vjestackom nogom, ili sta vec, zumirali su to. Jel znamo ko bi to mogao biti?

Link to comment

Dakle koji sam ja retard... Pocnem prvu epizodu S05 i vidim neke delove iz previoustm-a koji mi nepoznati. Pogledam na imdb i skapiram da uopste nisam svojevremeno pogledao S04 finale, misleci da je 13. epizoda poslednja (kao sto obicno biva). Ne postoji dovoljno veliki facepalm za ovo. Ali dobra stvar je da cu veceras imati 2 epizode na meniju...plus nocasnja :wub:

Link to comment

Jedan od ovih Nomada koji su priključeni SAMCRO. U jednoj sceni se vidi kako stavlja tu veštačku nogu na stolicu, tokom sastanka.

Madafaka! Moguce da je Clay iza toga, da on krece da se sveti svima koji su mu smetali...

Dakle koji sam ja retard... Pocnem prvu epizodu S05 i vidim neke delove iz previoustm-a koji mi nepoznati. Pogledam na imdb i skapiram da uopste nisam svojevremeno pogledao S04 finale, misleci da je 13. epizoda poslednja (kao sto obicno biva). Ne postoji dovoljno veliki facepalm za ovo. Ali dobra stvar je da cu veceras imati 2 epizode na meniju...plus nocasnja :wub:
Joj :DI meni se to jednom desilo, samo ne sa SOA. Ja sam pogledao prvu epizodu sezone do kraja prije nego sto sam skontao da uopste nisam pogledao zadnju epizodu prosle sezone :isuse: Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Jedan od ovih Nomada koji su priključeni SAMCRO. U jednoj sceni se vidi kako stavlja tu veštačku nogu na stolicu, tokom sastanka.

bravo!

Mislim da je jasno sada da Klej stoji iza svega toga, pitanje je sta ce mu oni birth certificate papiri? Ostali napadi moguce da su tu samoda zavaraju trag. A i generalno Klej neku mutnu igru igra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...