Jump to content
IGNORED

sons of anarchy


assück

Recommended Posts

Ne mislim uopste da je serija losha, da to mislim ne bi pogledao 2 sezone za 10ak dana. Na momente je stvarno odlicna, veoma uzbudljiva i sve to, ali kao sto rekoh, neki djelovi su mi potpuno naivni i zbog toga za mene nije medju boljim serijama koje sam pogledao.

Link to comment
  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • goofs

    44

  • assück

    34

  • Feindouno

    31

  • Кристофер Лумумбо

    15

Ne mislim uopste da je serija losha, da to mislim ne bi pogledao 2 sezone za 10ak dana. Na momente je stvarno odlicna, veoma uzbudljiva i sve to, ali kao sto rekoh, neki djelovi su mi potpuno naivni i zbog toga za mene nije medju boljim serijama koje sam pogledao.
overa u opštini
Link to comment
  • 3 weeks later...

Da se zapljunem samo da sam pogledao sizon 1 Sinova Anarhije. Cuo sam dosta preporuka za seriju, sa razlicitih strana i u razlicitom kontekstu, i na osnovu toga sam sklopio neku svoju sliku ocekivanja koja su u potpunosti omasila stvarnu temu serije :DU svakom slucaju, prvih par epizoda su mi bile poprilicno razocaravajuce, kao neka losa kombinacija Sopranosa i bednog Tru Blada, iskarikirani likovi, naivni zapleti, losa gluma i glavni lik koji je u fazonu poor man's Pol Vokera. Medjutim, polako su poceli ubacivati i dublju pricu, presli su sa zapleta-po-epizodi na zaplet-po-sezoni, a i tu i tamo po koji klifhenger je zasluzan da na kraju zadnje tri epizode sljustim u cugu, sto je obicno dobar pokazatelj da sam se navukao :) rano mi je da sudim, ali za sada je dosta dobro, ne perfektno, ali zadovoljavajuce dobro.Onako laicki ocekujem skoru smenu na poziciji preCednika trupe, i navijacki se nadam da ce matorka s oziljkom da gekne. Ne smem da citam prethodne stranice teme zbog spojlera :) Od sutra sizon 2!

Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

sad krece 5ta, u spoileru rezime 4te

Novi serif u gradu, i onaj svestenik iz Deadwooda igra nekog drzavnog tuzioca (najjaci lik) koji zajednickim snagama spremaju RICO operaciju protiv SAMCROa. S druge strane, ovi krecu da posluju sa kartelom, prodaju im oruzje, diluju njihovu koku. Shefa kartela igra Danny Trejo :Hail: Dalje ide picvajz izmedju Jaxa i Kleja, zapleti, peripetije, prostitutke, Mich Bjukenon kameo itd.Otprilike najsturije moguce da se setis sta je sve bilo ako si gledao i da ti ne pokvari puno gledanje ako nisi :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...