Jump to content
IGNORED

sons of anarchy


assück

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • goofs

    44

  • assück

    34

  • Feindouno

    31

  • Кристофер Лумумбо

    15

Bas su ga presrali sa ovim posljednjim raspletom, mogli su (i trebali) da zavrse seriju umjesto sto ce sad da se razvlace sa ouklendjanima jos (bar) 1 sezonu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Batalih negdje posle 3. epizode 3. sezone, bilo mi bash nekako pateticno. I prije par dana nastavih da gledam, i rekao bih da se popravlja do kraja sezone. Ima mana, ima dosadnih djelova, ali dobra je. Ostalo mi josh finale, pa onda 4. sezona. Bice i pete, jel?

Link to comment
Batalih negdje posle 3. epizode 3. sezone, bilo mi bash nekako pateticno. I prije par dana nastavih da gledam, i rekao bih da se popravlja do kraja sezone. Ima mana, ima dosadnih djelova, ali dobra je. Ostalo mi josh finale, pa onda 4. sezona. Bice i pete, jel?
ma, mogao si komotno da batališ sve do finala 3. sezone i onda da nastaviš da gledaš sve do finala 4. sezone. ali ne i samog finala.biće još dve sezone.
Link to comment

Pogledah sad finale 3. Iskreno, prilicno slabo i predvidljivo, slabije od vecine epizoda. Meh. Sad su me opet obeshrabrili u daljem gledanju.

Link to comment

Odgledah i cetvrtu. Sta znam, sve u svemu dobra sezona, cak mozda i najbolja, do finala. Ali neke stvari su mi totalno naivne i predvidljive u seriji. Ovo sa Galindom kao prijateljima CIA je bilo ocekivano, ali svejedno poprilican cop-out. Clay je morao biti ubiven, prosto bi za pricu bilo neuporedivo bolje, mada je vjerovatno previse ocekivati da Ron Pearlman ode iz serije. A i nadao sam se da ce Tara otici [mada su mi i ona i Clay dobri likovi, ali prosto, mislim da je doslo vrijeme da odu]. Previse je Gemme u seriji, bila je zabavna u prvoj sezoni, posle toga sve vise i vise pocinje da smara i djeluje kao lik iz telenovele. Ne kapiram sto im je toliko veliki moralni problem dilovanje droge, a visedecenijsko dilovanje oruzja je ok? Najveci problem u seriji mi je ipak to sto ima veoma malo likova sa kojim mogu da saosjecam, da im ne zelim sve najgore. Unser i Juice, i mozda Piney su mi jedini do kojih mi je stalo. Za ostale se ekshli nadam da ce zaginuti/zavrsiti u zatvoru [iako su, kazem, neki od njih cool, zabavni za gledanje itd]Takodje, u vecem dijelu serije SAMCRO gets away with things, skoro uvijek se sve zavrsi srecno i svi zive srecno i dan danas. Po svoj prilici, ni Fat Elvis nece dugo zaglaviti u zatvoru, jedino je Piney od glavnih likova poginuo [a ni on nije narocito bitan, realno]. Clay je samo unazadjen. Jeftino mi je sve to.Muzika u seriji je uglavnom odlicna.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

ja se bome u potpunosti slazem za finale. umesto da sve eksplodira u poslednjoj epizodi, odjednom puj-pike, vidimo se u sledecoj sezoni sa istom postavkom, ali sa crncima umesto nacista/meksikanaca/whatever. zapravo, najvise me nervira sto ce se glavna premisa serije ("tajne" koje sada vec svi znaju) da se nastavi i gnjavi i u sledecoj sezoni, a sutteru sve teze da opravda zbog cega jebeno svi cute i sta sada ima da kriju i stite...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...