Jump to content
IGNORED

sons of anarchy


assück

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • goofs

    44

  • assück

    34

  • Feindouno

    31

  • Кристофер Лумумбо

    15

Dobro, nećemo da cepidlačimo. :P Smatra se za kreatora obe serije. Meni je Šild tada bio pravo otkrovenje, prljavi panduri ovo, ono. Sad me u SOA nervira sa kakvom lakoćom se ubijaju ljudi pa još u, za SAD, malom mestu. Kao dobar dan jbt. Šta ima, kako si, bum, metak u glavu.

Link to comment

lol

 

Sad sam proverio, nije bas tako :) režirao je samo jednu epizodu, a napisao ih samo 19 (od valjda 89). Verovatno u tome leži i ključ superiornog kvaliteta Šilda nad SEMKROom

 

jeste tako :) covek je glavni za sve u obe serije.

Link to comment

jeste tako :) covek je glavni za sve u obe serije.

 

Ok, nisam gledao Shield pa nemam pojma nista, samo gledam na imdbu, pise da je ovaj kreator - Shawn Ryan - a Sutter je tu medju jos 5-6 drugih atuora. U svakom slucaju zabraniti mu da se bavi TV biznisom i zabraniti mu da profesionalno saradjuje sa zenom, a ako bas mora onda neka to bude daleko od ociju javnosti.

Link to comment

Fora je što ja sad drugačije gledam na Šild nakon ovog sranja. Gotivio sam ga više pre, sad mi je SOA nekako pokvario Šild.

Takodjer.Ne bih se usudio da ponovo gledam Shield, plasim se da ne pokvarim secanje.Doduse tamo me nervirala Vikova zena(koju inace glumi  Shawn Ryan-ova supruga,jos jedna slicnost sa SOA :D )

Edited by Zavrzan
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 years later...

krenuo je spin-off SoA serije, Mayans MC, u ulozi kreatora i dalje voljeni nam Kurt Sater. Navodno radnja se odvija u post-SoA periodu, sto znaci na zdravorazumskom logikom u seriji nece biti njegove zene. Sto opet nije sigurno, naravno.

 

Ko ima cojones neka pogleda prvu epizodu pa javi kakva je.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Odgledao do kraja juce Mayanse. Ima neki smek serija pa ne mogu reci da je potpuno djubre, ali je dosta ovo mrsavo. Van dvojice burazera, lika koji se zove Koko, presidentea, onog Eskobara i matorog Olmosa svi su uzasni, neki bajkeri ko da prvi put u zivotu glume, onaj veliki debeli jadan neshvacen, ne znas jel zajeban, jel strasan, jel smesan, ne zna ni on sto je najgore. Adelita mi se ne dojmi nimalo, uopste nisam uveren u njen lik, ona druga gospojica bolje to radi.

 

Zaplet je poprilicno glupav, mnogo stvari je nerealno, ne mogu da se setim jel tako bilo u SoA i do te mere. Sto nije najstrasnije, moze da se malo zazmuri na to, ali neke stvarni bas nemaju nikakvog smisla (poslednja epizoda, Hepi i Alvarez).

Ima par referenci na SoA, uglavnom na silu, ali ajde, ok je to.

 

Najvise me u stvari nervira taj Saterov sablon jer pravi spletke i zaplete zbog nekih tajni i misterija koje sve mogu da se izbegnu i razrese u pet minuta razgovora. Sve sezone SoA su imale to, evo sad i ova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...