Jump to content
IGNORED

sons of anarchy


assück

Recommended Posts

bravo!

Mislim da je jasno sada da Klej stoji iza svega toga, pitanje je sta ce mu oni birth certificate papiri? Ostali napadi moguce da su tu samoda zavaraju trag. A i generalno Klej neku mutnu igru igra.

Klej sprema frakciju, ako ne i preuzimanje Djilas stajl

Link to comment
  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • goofs

    44

  • assück

    34

  • Feindouno

    31

  • Кристофер Лумумбо

    15

cim sam vidio ove poustove koji su uznemirili kokija tacno sam znao sta ce se desiti.

Ocekivano, jebiga, Oupiju odavno nije do zivota.Nervira me supercrnac Augustus fakin Hil koji moze sve ali ni priblizno koliko ono Klej i zena mu. Volio bih da bar ovo dvoje ubiju uskoro ali sam 100% siguran da ce ih razvlaciti do kraja serije

Link to comment

Konacno, posle 5 sezona, i neko iz ekipe da pretrpi neke posledice poslovanja i/ili ratovanja sa nekim od najopasnijih ljudi na svijetu.

Dobro je i sto je to Opie, njega mi je najmanje zao. Stavise, uzasno mi je dosadan od pocetka. Malo me smaraju i Gemma i njeni telenovela zapleti, ali dobro, sve u svemu josh jedna dobra epizoda

Link to comment

Meni je Opie bio jedan od najgotivnijih bajkera, kud njega bas :( Kurt Sutter se izgleda preterano ugledao na Martina i krenuo da skida glavne likove, a novi koje uvodi nisu toliko zanimljivi.Glede Gemme, mene je oduvek preterano smarao taj "Porodicne veze" deo serije, a provlaci se kroz svih pet sezona. Za nju se nadam da ce da gekne od sezone 1, za Kleja od ove, ali izgleda da ce nadziveti sve.Jedan detalj - ne mogu skroz da razumem Jaxa, ako je znao da onaj Arsenio Halltm hoce jednog od njih mrtvog, zasto je igrao po njegovim pravilima i odvukao ih u samice odakle nema izlaza? Sto nije ostao da bleji gore gde ima protekciju i ceka Machettu da reaguje?

Link to comment

Meni je Opie bio jedan od najgotivnijih bajkera, kud njega bas :( Kurt Sutter se izgleda preterano ugledao na Martina i krenuo da skida glavne likove, a novi koje uvodi nisu toliko zanimljivi.Glede Gemme, mene je oduvek preterano smarao taj "Porodicne veze" deo serije, a provlaci se kroz svih pet sezona. Za nju se nadam da ce da gekne od sezone 1, za Kleja od ove, ali izgleda da ce nadziveti sve.Jedan detalj - ne mogu skroz da razumem Jaxa, ako je znao da onaj Arsenio Halltm hoce jednog od njih mrtvog, zasto je igrao po njegovim pravilima i odvukao ih u samice odakle nema izlaza? Sto nije ostao da bleji gore gde ima protekciju i ceka Machettu da reaguje?

Jebem li ga sta je tu hteo, mozda da kupi vreme. Al sustinski mu to nista ne menja, jer ga ni u gen popu latinosi ne bi mogli da zastite jerbo je Avgusutus (Pope) u talu sa cuvarima.E sad onaj deo sa Tigom, da li gledamo transformaciju Dzeksa u okrutnog kingpina koji misli samo na sebe, ili i tu nesto mulja i namerava da se osveti crncu... videcemo.

Link to comment
:cry: ...

... OpieMeni najgotivniji lik. Pusi ga Suttere :twak: . I tacno sam znao da ce ovaj da izvolontira kao. Mada odavno nisam ostao nadrkan sto se epizoda zavrsila i sto treba cekati 6 dana do sledece...Sto neko rece vise mi je pun kurac Gemme, smorila je jos posle one 2. sezone. Da je ona kojim slucajem riknula ne bi se ni osetilo u seriji. Postala je najepizodniji moguci lik...

Link to comment

Ubjedljivo najgora epizoda od pocetka serije, dno dna.

povraca mi se vise od jebene Dzeme i Uendi i Tare i meksicke kurve i Kleja koji je veca zena od svih navedenih. Ona macjaborba™ u garazi je jedna od najglupljih scena u istoriji svih serija

:puke: :puke:

Link to comment

Totalni krsh od epizode, stvarno. Gemma je katastrofa...

Kako je Tara uspjela da ne sjebe potpuno ruku koju je vec sjebala udarajuci onu zenu? Racunam da bi posle onakvog loma, operacije itd nije bash preporucljivo koristiti ruku na taj nacin.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...