Jump to content
IGNORED

sons of anarchy


assück

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • goofs

    44

  • assück

    34

  • Feindouno

    31

  • Кристофер Лумумбо

    15

jebo vas patak sve sto pisete o SOA razbacujuci postove po celom forumu a niko nije uzeo da otvori topik o najjacoj motorbiciklistickoj seriji sa bibilijskom potkom ikad.
pa što ti nisi? angry.gif jbg, ja pogledo možda 5 i po serija u životu, nisam od Struke. možda bi bilo najbolje da se strpimo i sačekamo lubino čaršafče. :wub:+najbolji OST koji sam našao je je na isohuntu - 1,79 GB.
ron perlman na motoru, ne moze da ne valja
:Hail: Edited by Hella
Link to comment

nema veze, boli me qrac šta ti misliš o bilo čemu, nego mi na sav smor, neduhovitost, pretencioznost i trivijalnost koje emituješ - loženje na 90s kučke i pederluk dođu ko bonusi na ukupnu odvratnost. keep on! :thumbsup:

Link to comment

men se serija nije dojmila - odgledao sam prvu sezonu pa se oduševio, pa sam na pola druge počeo da se smaram jer su bad ass motoristi sve više postajali pederska udruga mladih izvidjača <_<a onda kad su krenuli da kenjaju po trećoj definitivno odustao. ne znam što im je problem bio da naprave jednu mamojebnu seriju koja bi ličila na breaking bad iz motorističkog miljea. :fantom: možda ću je i pogledati kad se završi, ...ako ikad....PS OST je vrhunski! jedino je možda bolji onaj iz Supernaturala

Link to comment

a jeste primetili da osim onog irca niko ustvari ne puši. Ron cucla onaj tompus a ostali se uglavnom snimaju kako gase pljuge ili iste vrte po rukama ugašene ili ono staro američko - zapale, kao povuku dim pa onda bace cigaretu?i svi cugaju samo pivu - u retkim situacijama (stres, proslava) whiskey. :fantom:

Link to comment

vidim da će ovaj topik biti nova vlada srbije. samo mi je to falilo u kampanji. :isuse:

a jeste primetili da osim onog irca niko ustvari ne puši.
noup. u S01 puše džeks, unser, gemma, oup i bobi, sa sve uvlačenjem.
i svi cugaju samo pivu - u retkim situacijama (stres, proslava) whiskey.
bajkeri imaju razlog zašto to rade.edit:soa-tig.jpg ^_^ Edited by Hella
Link to comment
vidim da će ovaj topik biti nova vlada srbije. samo mi je to falilo u kampanji. :isuse: noup. u S01 puše džeks, unser, gemma, oup i bobi, sa sve uvlačenjem. ^_^
a jbmliga-ne znam što sam stekao takav utisak (koji mi btw neverovatno ide na ganglije). Pogledaću opet moguće je da sam nešto prespojio.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...