Jump to content
IGNORED

sons of anarchy


assück

Recommended Posts

Bataljujem i ovo govno. Mora se negdje povuci crtu™, ja svoju povlacim kod ovih manipulacija trudnocom i preko toga ne mogu da predjem, dosta je bilo.2 down, 2 to go... moracu da odgledam sve epizode Oza u jedno 5 dana da ponistim sve ove gluposti kojih sam se nagledao u serijama koje su nekad (bar na kratko) bile interesantne.

Link to comment
  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • goofs

    44

  • assück

    34

  • Feindouno

    31

  • Кристофер Лумумбо

    15

Pod utiskom da neki pametni ljudi gledaju i komntarišu ovu seriju na forumu (a i šire) naterao sam se da pogledam 6 epizoda serije.Ali, više ne mogu. Odustajem. Red pozerskog kurčenja, red sapunice. Dušu dalo za Fox life. Ili kao što Hastler reče da zameni Sulejmana na Prvoj. Glavni lik koji glumi da je kul tako što se gega dok hoda i nosi pantalone nisko na kukovima. Bad motherfuccka...
:lolol: istina je :isuse:polako sustizem, jezivo lose, serija je postala najgori sljam od kad su fokus sa bandi i motora prebacili na "porodicu", "romantiku" i spletke, odnosno na Gemmu
Link to comment

pre snimanja serije Dzeks je neko vreme bio u moto klubu gde je glavni lik isto neki mladji, fazon sin od osnivaca, pa ga je skroz oponasao, od stila oblacenja, do hodaipak gleda se do kraja, uz sva nerviranja :)

Link to comment

Charlie Hunnam mi je gotivan jos od onog filma gde uvodi Froda u svet huligana...zbog njega sam jedino i gledao SoA prve 4 i po sezone, ali vise nisam izdrzao...jedva cekam da se vrati samo filmovima...

Link to comment
Tarin performans :frust: :jerry:Pa ovo nije dostojno ni termina za sapunice nakon dnevnika
:lolol:posldnja epizoda je fantastična: prvo ono glasanje oko primanja prospekta a la american idol i onda bold and beautiful performans sa tarom.čekam da se u nekoj od sledećih epizoda pojavi nečiji zli brat blizanac i/ili da džeks otkrije da je žensko... :D
Link to comment

Ali neverovatno mi je da nemaju nikakav izazov pred klubom, da makar tu family show bulšitinu upakuju nekako. Mislim, ove sezone su za tili čas završili sve; crnci su saradnici a ne pretnja, klub se obnovio, sa Ircima je napravljeno kakvo takvo primirje, nađeni su partneri za eskort servis, Persijanci su odmah počišćeni, šerif osvetnik je likvidiran...tako da je ostalo da se bave time da li će mala mama moći da podnese ćorku, hoće li se razvesti, kakvu li samo zaveru kuje sa Džeksovom bivšom, da li je Džema sada punim srcem sa Latinosom ili nije (btw gde nestaju white supremacy porivi, nisam sasvim siguran).OK, uvek može da se napravi neka nova pretnja, ali to bi sve bilo iz vedra neba. Do sada su sve to ubacivali u seriju, ali je fora bila kako se ovi nose sa svim tim i plus brutalnim pretnjama po život i po klub. Sada...jednostavno ne vidim u kom pravcu se može ići osim u zaplet kojoj će mami pripasti koje dete. I da, glavni protivnik će im do kraja sezone garant biti debela matora crnkinja tužiteljica. Totalno bezveze. Na ivici sam da batalim.

Edited by Filipenko
Link to comment

Mogao bi im postati protivnik onaj pokvareni penzionisani pandur poljskog porekla, koga debela crnkinja vabi da predje na njinu stranu. Serija je jednostavno za klince i domacice, ali ipak ima neki minimum zabavnog efekta pa je i dalje pogledam, nakon nekih gotivnijih serija. Najjace od svega je kolko je zajebana RIRA, grupa narko dilera koji se medju sobom kolju oko trafikinga opijata u Dablinu, u seriji bez problema dize u vazduh sedista moto klubova po Kaliforniji, izvozi ogromne kolicine oruzja preko tih istih motorista ubija njihove clanove, i jednostavno je najzajebaniji protivnik ikada da cak jedan Djeks poznat kao veliki mudonja, koji u slobodno vreme ubija najjace crnacke kingpinove u Kaliju, ne sme da im pisne.

Link to comment

Nesto najbolje za seriju sto bi moglo da se desi je da IRA digne u vazduh Djemu i Teru, ja bih bio vrlo zadovoljan.Inace do kraja sezone bice jos zajebavanja oko onog Gejlana, cenim da ce da strada ko Dzimi O, onda crnci ce u jednom trenutku popizdeti jer nemaju oruzja pa ce opet traziti Tigovu glavu, a mozda i Klej unese malo picvajza u ranunicu, ne bi bilo na odmet. Al to ce sve biti 30% desavanja ostatak su brakorazvodne parnice, placmajkebozje, i slicno.I wtf sa Anserom, covek vec 6 sezona umire od raka, sad ga jos isekose nazivo, i nista, tu je, bleji, ceka Djemu da mu da. Nije mi iritantan lik, naprotiv, ima mnogo gorih, ali tu se ponajbolje vidi kako nemaju pojma di teraju.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nije još kraj sezone, ovo je 11. epizoda. Ima još dve, "You Are My Sunshine" i "A Mother's Work". Što se spoilera tiče...

...što da ti spojlujemo, potroši ti brdo sati pa pogledaj :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...