Jump to content
IGNORED

sons of anarchy


assück

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • goofs

    44

  • assück

    34

  • Feindouno

    31

  • Кристофер Лумумбо

    15

odgledao 4 serijal SOA. mrzim kada me neka serija koje sam se odrekao ponovo uvuče u spiralu gledanja 7 epizoda u 1 sedenju i spavanju 2 sata angry.gif kako dočekati 5 sezonu? :unsure:
+1kreni ponovo od prve pa ukrug dok peta ne startuje. iskreno, ne znam šta da gledam posle ove Moći. neću ništa da pišem da se opet neko ne ispojlira, samo ovo:ljudi i tuđini koji još niste overili seriju - ne znate šta propuštate. imate godina, iskusni ste, znate da život dolazi i nestaje u sekundi, strašno je glupo ne oplemeniti ga ovim Remek Delom.(u grand finalu treće i četvrte sam plakao od sreće, eto koliko je jako) :blush: Edited by Hella
Link to comment
šta vele lrd i luba?
luba sad overava prvu koliko znam, a mislim da će joj samo (fenomenalni! fenomenalni! fenomenalni!) stočarski saundtrek biti dovoljan da istetovira kosača preko leđa. :D Edited by Hella
Link to comment
+1kreni ponovo od prve pa ukrug dok peta ne startuje. iskreno, ne znam šta da gledam posle ove Moći. neću ništa da pišem da se opet neko ne ispojlira, samo ovo:ljudi i tuđini koji još niste overili seriju - ne znate šta propuštate. imate godina, iskusni ste, znate da život dolazi i nestaje u sekundi, strašno je glupo ne oplemeniti ga ovim Remek Delom.(u grand finalu treće i četvrte sam plakao od sreće, eto koliko je jako) :blush:
na kraju 4 umalo zaplakah :blush:
Link to comment
dobro, a ako postovi nisu istiniti, jer i onda da ih editujem?
dzabe sad pokusavas da me navedes na krivi put. :Dnije ovo nista, kad sam preziveo filipenkovo pisanje van spoilera o the wire, prezivecu i ovo. ti barem nisi napisao sta ce se tacno desiti.
Link to comment
ti barem nisi napisao sta ce se tacno desiti.
finale je jako zato što postavlja presedan u odnosu na ostatak serijala - slete elijeni, predatori i rimejk thinga pa ih sve redom raspičkaju. :wub:kojote, ne otvaraj.

aj stvarno, ne budi beskarakterni bednik. usraćeš doživljaj.

to je možda jedina epizoda u serijalu bez ispaljenog metka (mrzi me da proveravam ostale), primetio posle drugog gledanja.

 

Edited by Hella
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...